Kiek linijų ant riešo turite? Paaiškės, koks Jūsų likimas

Iš žmogaus delnų linijų buriantys chiromantai skaičiuoja delnų linijas, stebi jų pokyčius. Taip pat yra su linijomis, esančiomis ant riešo.

 

Tai – savotiškos apyrankės, kurias suskaičiavus, rašoma pomada.cc, sužinosite, ar esame ilgaamžis.

 

Manoma, kad kuo daugiau linijų turi žmogus, kuo ilgiau jis gyvens. Paprastai žmonės turi 2-3 eilutes. Dažniausiai tai reiškia, kad žmogaus gyvenimas bus vidutinės trukmės. Jei linijos tiesios, nepertraukiamos, tikėtina, kad ir gyvenimas bus de didelių nuosmūkių.

 

Vis dėlto, labiausiai pasisekė tiems, kurie ant riešo gali suskaičiuoti 4 linijas. Visos jos, būdamos tvirtos, simbolizuoja ilgą ir laimingą gyvenimą. Kiekvienas linijos kirtis ar atotrūkis paprastai išduoda tam tikras problemas – sveikatos, finansines ar pan.

 

Pirmoji (arčiausiai riešo) kalba apie žmonių sveikatą. Jei ji nenutrūkstama ir aiški, tikėtina, kad ir žmogaus sveikata bus gera.

 

Antroji linija – turto lygis, finansinė sėkmė. Tvirta ir aiški linija atskleidžia, kad ateitis gali būti šviesi ir saugi.

 

Trečioji linija – galia. Kuo geriau ji matoma, tuo ir rezultatas geresnis. Jei jis aiški ir tvirta, tikėtina, kad žmogus gyvenime darys įtaką aplinkiniams, bus garsus ir žinomas.

 

Ketvirtoji linija yra pati rečiausia, siejama su trečiąja. Jei pas žmogų ji yra, tikėtina, kad esate ne tik itin galingas ir svarbus asmuo, tačiau esate apdovanotas ir gebėjimu priimti sprendimus net valstybiniu lygmeniu.

 

Šaltinis: https://www.tv3.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
elteide

turiu keturias

Makaronas

O jei turi ir peilį, gali pasidaryti penktą :D

Taip pat skaitykite