KAS TAI – KARMINĖS POROS?

Karminės poros – tai poros turinčios tą patį skausmą. Tai žmonės – veidrodžiai. Jie savo partneryje kaip veidrodyje mato savo pačių skausmą – trūkumus, neišspręstas situacijas, agresiją ir t.t. Jie tarsi priešai vienas kitam ir susitiko todėl, kad turi ras pačias programas: pavyzdžiui „jis nekenčia moterų ir ji nekenčia savo motinos…“ Jie turi tas pačias problemas – jie abu nenori imtis atsakomybės už savo gyvenimą. Kai vienas iš jų išsigydo nuo skausmo, užduotis baigta, jie išsiskiria. Daugiau jiems nėra ką kartu veikti.

 

Karminės poros atidirbinėja praėjusių gyvenimų klaidas. Sielos pas mus ateina kaip mokytojai. Jeigu praeitame gyvenime blogai išlaikėte egzaminą, tai šiame gyvenime tas žmogus vėl ateis, kad perlaikytumėte. Kiekvienas vyras (vyrams kiekviena moteris) tokiu būdu priartina prie savo mylimojo (mylimosios). Jie moko mus atsikratyti to, kas trukdo susitikti tą vienintelį ar vienintelę, pažinti savo palydovą ir gyventi su juo laimėje.

 

Reikia pasakyti, kad karminė meilė – pati sunkiausia. Ir prisirišti magiškai dažniausiai nori būtent karminį žmogų. Beje, tai pats sunkiausias pririšimo tipas ir duoti kokios nors garantijos neįmanoma. Užsakydami tokias paslaugas žmonės apsunkina karmą ir sau, ir savo mylimajam. Viskas dėl to, kad karminė meilė lyg uraganas įsiveržia į širdį ir beveik sudegina ją. Ir kol širdis dega, žmogus kenčia dėl pavydo, skausmo, išdavystės… Jums norisi būti su tuo žmogum, o jis nuolat priverčia jus kentėti. Jums atrodo, kad taip atsitiko paskutinį kartą, rytoj viskas bus kitaip…

 

Bet išaušta rytojus ir viskas prasideda iš pradžių. Karminėse porose dažnai galima girdėti posakį: „Man su juo blogai, bet ir be jo nepakeliamai sunku“. Kodėl viskas taip vyksta? Taip būna todėl, kad grąžinamos skolos iš ankstesnių įsikūnijimų. Taip atstatoma lygsvara. Pavyzdžiui, pora įsitraukė į žaidimą, o siužetai gali būtį įvairūs. Žmogžudystė, išprievartavimas, išdavystė ir panašiai. Ir viskas, žaidimas užsitęsė kelis gyvenimus. Kol neateis tarpusavio supratimas ir atleidimas. Kenčia abu, kol vyksta atidirbimas. Paskui susitaikymas ir išsiskyrimas. Na, o tokių porų labai daug.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/Menesiena.Burimai/


2500

Taip pat skaitykite