Fizikai įrodė sielos egzistavimą po kūno mirties

Amerikos ir Britanijos mokslininkai ištyrė žmogaus sąmonę kvantiniu lygiu. Kaip skelbia portalas Planetanovosti.com, eksperimentai parodė, kad siela iš tikrųjų egzistuoja.

 

Po fizinio kūno mirties sąmonė ir toliau egzistuoja kvantinių reakcijų lygmenyje. Per gyvenimą surinkta informacija saugoma neuronuose esančiuose baltymų mikrovamzdeliuose. Šiuos neuronus galima palyginti su kvantiniu kompiuteriu.

 

Mokslininkai įrodė, kad gyvenimas po mirties nesibaigia. Taigi, jei žmogus grįžta į gyvenimą, jo siela vėl pereina į kūną su tam tikrais prisiminimais. Šią teoriją patvirtina žmonės, patyrę klinikinę mirtį. Jie prisimena, kaip jie ėjo per tunelius ir matė savo kūną iš šono. Žmonės girdėjo gydytojus kalbant ir puikiai suprato situaciją.

 

Taigi siela neabejotinai egzistuoja. Žmogaus gyvenimas nesustoja po mirties: toliau analizuoja viską, kas vyksta aplink jį.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Po mirties žmogaus sielai tampa buvęs gyvenimas absoliučiai neįdomus ir ji netgi nenori jo prisiminti,nes atsiranda kitų daug svarbesnių problemų kvantinei egzistencijai.Kiekvienas žmogaus kūną ar sąmonę sudarantis elementas yra daugialypis ir jis tuo pačiu metu yra ne tik žmogaus kūne bet ir visoje visatoje,taip kad žmogaus sąmonė ir visatos informacinis laukas yra venalytis dalykas,kuris betgi kūrėjo valia ir atskiru nurodymu, gali būti atskirtas ir pasiūstas naujai tobulėjimo misijai materialioje planetinėje erdvėje.O tai kaip jau kiekvienas spėjote įsitikinti savo patyrimu nėra labai jau malonus nuotykis…

Makaronas

Ane? Kokie mokslininkai, kaip jie ištyrė šitą reikalą, kaip jie susiejo neuronų signalus su kvantine mechanika (kokiais prietaisais), kodėl po mirties “kvantinės reakcijos” neišsibarsto, o laikosi vienoje krūvoje (ir toliau palaikydamos žmog… sielos sąmonę)?… Čia ne straipsnis, o eilinė metafizinė propaganda ir tiek. O be to, po mirties tikrai nenorėčiau turėti tą pačią sąmonę, kaip turiu dabar, taigi totalus Š… nei gyvent nei mirt…

Taip pat skaitykite