AVINAS – MESHA. Tai lyg aktyvi kurianti ugnis

Ženklas pasižymintis aktyviomis, kuriančiomis naujoves savybėmis. Išradingas: nepasiduos monotonijai ir kiekvieną kartą tą patį veiksmą ar darbą norės atlikti kitaip nei prieš tai. Ieškos naujų būdų, kad tik nereiktų kartoti tą patį per tą patį. Vieną rytą blynus keps keptuvėje, o kitą rytą orkaitėje.

 

Nedidelis patikslinimas.
Visi žinome savo zodiako ženklą. Mūsų gimimo metu saulė buvo viename ar kitame ženkle. Kiekvienas savo horoskope turime visus dvylika ženklų. Mūsų charakterio savybės gali beveik neatitikti aprašomo ženklo savybių, nes pagrindiniai planetų deriniai yra išsidėstę kituose ženkluose. Horoskopo analizė yra holistinis darbas. Nesvarbu, jei nesate avino ženklo atstovas, tačiau galite turėti ryškias avino ženklo savybes. Nes marsas, avino valdovas, gali būti labai stiprus liūto ženkle ir kt. Straipsnio pabaigoje pateikiau nuorodą, kur galite susivesti savo gimimo duomenis ir pasitikrinti planetas, esančias avino ir kituose ženkluose. Mes visi turime Avino ženklą ir Marsą savo gimimo horoskope. Šis straipsnis pažintinis, paremtas senovinėmis Jaimini ir Parashara sutromis, skirtas praplėsti požiūrį į senovės astrologiją.

 

AVINAS. KŪNO DALIS – GALVA.
Galvos dalis nuo viršugalvio žemyn link nugaros. Tai mūsų protas ir mintys. Galva yra valdžia. Gera galva – gera valdžia. Stiprios planetos Avino ženkle ir geras Marsas – valdžios požymis. Taip pat karys, nuolat laukiantis iššūkių. Logika yra avino valdovo Marso sritis. Iš valdžios tikimės naujų pokyčių, logiškų konkrečių veiksmų ir problemų sprendimo, bet ne emocijų bangavimo ar atostogų Turkijoje (Mėnulis ir Venera).

 

VYRIŠKAS ŽENKLAS.
Tai nereiškia, kad moterys, turinčios daug planetų Avino ženkle, yra vyriškos. Vyriška energija yra Jang, aktyvus duodantis pradas. Paskaitos metu moteris dėstytoja bus aktyvus pradas, nes ji perduoda žinias studentams. Studentai klausosi, t.y. įsisavina naują medžiagą (In priimantis pradas). Avinas bus laimingas, galėdamas įgyvendinti savo mintis ir idėjas. Visi nelyginiai ženklai astrologijoje yra vyriškos prigimties. Daugiau planetų nelyginiuose ženkluose rodo labiau aktyvų, kuriantį žmogų, kuris nelauks pokyčių, bet imsis iniciatyvos juos kurti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

SUSITELKIMAS.
Valingas Avinas gali labai gerai susitelkti į savo tikslą ir kuriam laikui pamiršti visas mandagumo plonybes, kitus žmones ir supančią aplinką. Jei šių savybių trūksta, greičiausiai priežastis bus Saturnas, apsigyvenęs Avino ženkle arba silpnas Marsas ir kt. Marsas ir Saturnas Jyotish astrologijoje yra priešai. Todėl vienas blogiausių dalykų yra Saturnas Avino ženkle. Jis tingi ir vengia iššūkių.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jupiteris ir Saulė – Marso draugai. Geras Jupiteris, Saulė avino ženkle – dosnus, įkvepiantis, nuoseklus ir kryptingas karys, lyderis, kūrėjas ar išradėjas.

 

Marsas taip pat valdo ir Skorpiono ženklą, pasižymintį ištverme. Žmonės, turintys stiprius Marso ženklus, t.y. Aviną ir Skorpioną, nesilanko pas astrologus. Jie nebijo iššūkių ir iš karto juos sprendžia. Drąsiai įgyvendina savo siekius. Sveikos nuovokos dėka sunkumus išsprendžia patys.

 

INTUICIJA. UGNIS.
Būdingas staigus suvokimas: žinau! Jyotish astrologijoje ugnies stichijai priskiriamos intuityvios savybės. Gebėjimas iš karto suvokti reikalo esmę per daug nesigilinant. Ugnis visada eina žemės paviršiumi….kol pati užgęsta ar yra užgesinama.

 

PITTA.
Pitta yra iniciatyva ir drąsa įgyvendinti savo užmanymus, jaučiant nenutrūkstantį įkvėpimą. Kuo daugiau žmogus turi Pitta energijos, tuo labiau jis yra veikėjas nei stebėtojas. Marsas ir Avinas yra Pitta energija.

 

IŠTVERMĖ. KETURKOJIS GYVŪNAS.
Avinas priskiriamas keturkojams gyvūnams. Tai galingi, gebantis pakelti naštą, vykdyti užduotis žmonės. Juos labiausiai domina karjera, pasiekimai ir įsitvirtinimas visuomenėje.

 

KŪNAS.
Didelis. Ascendentas, žymintis pirmą būstą ar ascendento valdovas Avino ženkle ir kiti deriniai skirti išvaizdai nustatyti, rodo didesnį nei tos šalies vidutinį ūgį. Aviną sudominsite dideliais ir stambiais projektais.

 

VIETOVĖ.
Uolingi kalnai. Ketvirtas namų būstas Avino ženkle arba jo valdovas, taip pat Marsas (nekilnojamo būsto planeta) Avine gali reikšti būstą kalnuotoje ar atšiaurioje uolėtoje vietovėje. Avinui visada reikės iššūkių, todėl atšiaurus kraštovaizdis negąsdins. Tai gali būti sausros išdeginti plotai ar smėlynai toli gražu neprimenantys derlingų žemių.

 

Remiantis Jaimini sutromis, kurios neoficialiai patvirtintais duomenimis gali būti parašytos 6000 metų pr. Kr., Avinas yra įvardinamas kaip penkios žiurkės ir katės. Tai siejama su skrupulingumu, perdėtu noru būti tobulam. Tai iššūkis suvokti, jog visi dideli dalykai susideda iš daugybės smulkmenų. Norint pasiekti tikslą, reikia suvokti, jog kelionė susideda iš daugelio mažų žingsnelių. Reikalingas kryptingumas ir nuoseklumas. Prastas Marsas – baimės, konfliktų vengimas, logikos nebuvimas, nedrąsa, nervingumas.

 

Svarbus papildymas
Žodis zodiakas yra graikų kilmės. Zodiakas sudarytas iš dvylikos ženklų. Jyotish astrologijoje ženklas yra vadinamas „Rasi“. Žvelgiant iš žemės taško, zodiakas yra saulės kelias dangumi (ekliptika). Tai yra 360 laipsnių ratas, padalintas į dvyliką dalių po 30 laipsnių. Šis padalinimas buvo žinomas iki graikų kultūros ekspansijos. Yayur Vedos priede Vedanga Jyotisha, kuris skirtas astronominiams skaičiavimams, minimi 12 mėnesių, išvardinami mėnulio žvaigždynai, bet ne zodiako ženklai. Senovės indai zodiaką vadino „Kalarupa“, „Laiko įsikūnijimu“ arba „Kalapurusha“, jį simbolizavo kosminis vyras, kurio galva buvo Avinas, veidas – Jautis, rankos – Dvyniai ir t.t. Tai, kad ženklus vadiname gyvūnų vardais, yra graikų kultūros įtaka. Senovės indų, babiloniečių astrologijoje egzistavo mėnulio žvaigždynų astrologija, tik vėliau buvo pradėti naudoti ženklų pavadinimai. Jaimini savo sutrose neteikia reikšmės ženklų pavadinimams, įvardina juos skaičiais: Avinas yra 1, Jautis yra 2 ir .t.t.

 

Mano sąmonės pokyčiai
Savo astrologinėje programoje esu pasirinkus nustatymus, kur ženklai yra pažymėti skaičiais. Iš pradžių buvo keista, bet vėliau tai įnešė naują matymą ir visai kitą suvokimą apie astrologinius ženklus po vakarų astrologijos studijų. Viename pagrindinių astrologinių tekstų “Brihat Parsara Hora Sastra” teigiama, kad nematomas Vishnu (Aukščiausias Dievo asmuo) yra Kalarupa (Laiko įsikūnijimas), kurio kūno dalys yra ženklai, pradedant nuo Avino ir šios kūno dalys neturi sąmonės. Tuo tarpu planetos turi Dievišką sąmonę. Žodžiais sunku perteikti naują matymą ir darbą su senovės astrologiją. Tam turėjo visiškai pasikeisti mano sąmonė, gyvenimo būdas, mitybos įpročiai, net plaukų spalva ir kt. Supratau, kad senoviniai tekstai nėra šiaip sau tekstai ar pasakos. Mokant užsienio kalbas ir siekiant žinių, atsidaro visi vartai į Pasaulio Žinyną ar Pasaulio Sielą, kaip rašė P.Coelho.

 

Laisvalaikiu
Šioje nuorodoje galite susivesti savo gimimo duomenis ir pasitikrinti, kokios planetos yra Avino ženkle ir ne tik: http://www.vaultoftheheavens.com/VOTH_ChartCreator/Welcome.aspx

 

Tekstas parengtas pagal Ernst Wilhelm “Graha Sutras” (2006), Brihat Parasara Hora Sastra, Jaimini Upadesa Sutras, bei Ernst Wilhelm mokomąja medžiagą.

 

Šaltinis: Lina Šmatavičiūtė https://astrosielai.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite