Arijai (Aryan) = Šumerai = Yamnaya = Lietuvių protėviai – štai tokia nauja hipotezė

Arijai – viena iš kontraversiškesnių temų, mat ji buvo itin aktuali Hitleriui bei jo sekėjams. Be to, viena pagrindinių Holokausto priežasčių – rasizmas. Vokiečiai laikė save pranašiškesne tauta, nes tikėjo, kad jų venomis teka išrinktųjų arijų kraujas. Hitleris teigė, jog arijai kilę iš dievų, tad vokiečiai yra dievų palikuonys, kitos tautos tokiu atveju menkesnės ir nereikšmingos.

 

Pavadinimas Aryan yra kilęs iš Sankstrito, reikšmė: kilnus, didingas, gerbiamas. Faktų apie arijų kilmę ir kas jie buvo iš tikrųjų sunku rasti, informacija apie juos dingusi ar pradanginta. Vienas faktas aiškus – arijai buvo proto -Indo – europiečiai. Galimai gyvenę Ponto stepėse, Irano, Irako, Indijos teritorijose, jie buvo baltaodžiai, kalbėjo proto – indo – europietiška kalba, kuri stulbinančiai panaši į lietuvių kalbą. Tai reiškia, kad lietuviai kalba 5000 metų ar net gerokai senesne kalba, sunku tiksliau teigti kokio iš tiesų senumo, nes senesni šaltiniai – dingę. Savaime suprantama, kalbame šiuolaikišku žargonu. Arijai buvo kovingi, ištvermingi, išmanūs, nuoširdūs, didingi karžygiai, užkariavę didžiausius plotus, valdė civilizacijas, jų žinios buvo nepalyginamai platesnės už tuo metu gyvenančių žmonių. Praktiškai visų gyvenančių žmonių protėviai buvo arijai, tačiau vienų labiau, nei kitų.

 

Seniausia civilizacija, kurios artefaktai yra rasti – Šumerai.

 

Šumerai gyvenę Mesopotamijoje, anot istorikų buvo pirmieji, kurie “atrado raštą”. Šumerų “įspaudai” (t.y. lentelės su dantiraščiu) atskeidžia – jog jie iš tiesų ir yra arijai. Šumerų lentelės pasakoja vienas neįtikinamiausių istorijų, kaip dievai (atvykę iš dangaus) sukūrė šumerus – iš savęs ir Žemės gyvybės. Šumerai buvo sukurti dievų An, Enlil, Enki, Ninhursanga tam tikram tikslui, galimai tam, kad žemėje kastų auksą, kuris buvo reikalingas dievų planetai, tačiau ši idėja nėra labai logiška. Galiausiai, kai dievai pamatė jog jų sukurta gyvybė žemėje pradėjo pernelyg daug plisti, nusprendė sukelti “potvynį”, nušluoti gyvybę nuo žemės paviršiaus. Panašu jog jie nuvertino jų pačių kūrinių sugebėjimą išgyventi. Spėjama, jog Žemė buvo atakuota, dėl šios priežasties ir kilo didysis ledynmetis. Buvo nušluota didžioji dalis gyvybės, Žemė pasviro nuo savo magnetinio polio, tai galimai įvyko prieš ~13 000 metų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

2015 metais buvo paviešinti vieni plačiausių Europos DNR tyrimų rezultatų. Stebinantis rodiklis yra Yamnaya genų fondo pasiskirstymas bei jo kiekis Europos gyvenvietėse, tarp viso ko, lietuviai yra antri daugiausia Yamnaya genų turinčių tautų. Pirmi yra Norvegai, kurių protėviai visgi buvo nenugalimieji Vikingai. Yamnaya tauta ir yra arijai/šumerai, proto – indo – europiečiai, kilę iš vietovės, kur, anot archeologinių tyrimų, kilę pirmieji šiuolaikiniai žmonės.

 

Ir tai yra tik žinomos istorijos pradžia, žmonės Žemėje galimai egzistavo net gi prieš 1 000 000 metų, tačiau ankščiau minėtas pasaulinio lygio incidentas nušlavė praktiškai visus, prieš tai gyvenusių žmonių pėdsakus, lyg šiol rasti vos pavieniai radiniai kurie rodo mąstančių būtybių buvimą prieš ~600 000 metų. Be to, ar gi ne keista kiek mažai informacijos turime iš kur kilę Lietuvos teritorijoje gyvenantys žmones.

 

Šaltinis: Misticizmas.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Jonelis

Visi delioja praeiti lyq butu tuomet qyvene,idomu paskaityti,ar nevertetu kiekvienam sau iskelti klausima,o kas qi buvo iki nieko nebuvo,stai ir mintis nutruks,mums to neduota zinoti bent siam dvasiniam lyqmeny ,elqiames lyq mazvaikiai,qal tikrai mes bezdzioniu ainiai,bet bezdziones nezudo kitu ir Zemes neniokoja,ir Arijai mums zydinti pasauli paliko,tai kas qi mes ,kokia musu buties esme ,prasme ir kur mes einam.?..Mmmm

inkognito

Aš jau apie tai savo pasakojimuose rašiau prieš 10 metų. Man pavyko sužinoti kaip gyveno žemiečių civilizacija ne prieš keletą tūkstančių metų bet prieš milijoną ir daugiau metų ir kad tada žemės civilizacijos pagrindą sudarė Atlantai o Arijai buvo jų bebaimiai žvaigždžių kariai.Jau tada buvo kalbama proto Lietuviška kalba,kuri panaši į šiuolaikinę kalbą ir ja kalbėjo tiek Atlantai tiek Arijai tiek daugybė civilizacijų paukščių tako galaktikoje,kurias buvo nukariavę Atlantai ir pavertę žemės kolonijomis.Tačiau hegemonija po kurio laiko žlugo ir Atlantida buvo paskandinta po okeano bangomis ,žemės palydovu atsirado mėnulis o ir žemėje atsirado klimato kaita ir metų laikai,o iki to… Skaityti daugiau »

trollolol

Ta pati kalbejo hitleris. Manau ta pati kalba ir rusai, ir kinieciai, ir afrikanai. Visi nori buti ipatingais, todel susikuria iliuziju, kad jie pirmi, kad jie geriausi, kad jie sauniausi

atėjistas

Čia teigiama, kad visi Žemės žmonės kilę iš Atlantų, Rusai irgi, išskyrus tuos, kurie kilę iš beždžionių (atėjistai?).

Taip pat skaitykite