Ar planetos valdo mūsų likimą?

Astrologijos pranašystės yra teisingos, jos paremtos tūkstančius metų kaupta patirtimi, dėl to ji populiari ir pripažinta, daugelis žmonių tiki ir pasitiki jų teikiama informacija ir žiniomis, tačiau ar astrologija gali pakeisti tai, ką rodo žvaigždės, planetos ir kiti dangaus kūnai?
Žmogus yra gamtos dalis, taip kaip planetos, žvaigždės, kalnai, augalai ar kiti gyvūnai, dėl to galima tiksliai paskaičiuoti, su kokiomis charakterio savybėmis – stiprybėmis ir silpnybėmis gims vieną ar kitą dieną, kokios grės ligos, nelaimės ar kiti sunkumai.

 

Tačiau Kabalos mokslas sako, kad visi dangaus kūnai tik parodo, kaip Aukštesnės jėgos valdo planetas ir veikia mūsų likimą. O mes žiūrėdami į planetų judėjimą galvojame, kad tai ir yra veikiančioji jėga, tarkim, Marso. Deja ne, tai Aukštesnioji jėga, kuri veikia ir Marsą ir visas kitas gamtos dalis. Patys dangaus kūnai savaime nieko nedaro, nors mums atrodo, kad jie nulemia mūsų likimą.

 

Šis paklydimas kyla iš praeities, iš faraono laikų su jų piramidėmis ir žyniais. Gyvename integraliame pasaulyje, kilusiame iš vieno taško – Didžiojo sprogimo, įvykusio prieš keturiolika milijardų metų. Nuo to laiko jis sklinda pagal griežtus dėsnius, o jų kol kas esame sužinoję tik nedidelę dalį. Tačiau tame, ką atskleidžiame, matome geležinius dėsningumus ir nenutraukiamą visų gamtos dalių tarpusavio ryšį.
Neatsitiktinai Žemė yra trečioji planeta nuo Saulės, esanti ypatingose sąlygose, kurias jai užtikrina dvi prieš ją esančios planetos: Merkurijus, Venera ir visos esančios po jos, pradedant Marsu ir baigiant likusioms.
Visos planetos, besisukančios kartu su Žemės planeta aplink Saulę, turi savo funkciją. Vienos gaudo ir susiurbia Saulės spinduliuojamas radioaktyvias medžiagas, neleisdamos joms pasiekti Žemės. Kitos judėdamos planetos harmonizuoja visą milžinišką sistemą. Mums atrodo, kad Žemė sukasi tuščiame kosmose, bet iš tikrųjų visos planetos sukaustytos griežtais ryšiais. Ne taip seniai buvo atskleista, kad Jupiteris, pati didžiausia Saulės sistemos planeta, vaidina didžiulį vaidmenį Žemės gyvenime. Juk jei ne jo milžiniška masė, kaip magnetas pritraukianti visas pro jį lekiančias nuolaužas, tai į Žemę kristų milijonus kartų daugiau meteoritų nei šiandien. Taigi, Jupiteris yra mūsų skydas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kai kurios planetos saugo mus nuo kenksmingo spinduliavimo, kitos veikia kaip stabilizatoriai, gesinantys staigius virpesius ir užtikrinantys Žemei stabilias sąlygas, dėl kurių ir gali egzistuoti gyvybė, dar kitos – pritraukia kosminius objektus, kad jie nekristų į Žemę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Visa tai veikia kaip viena sistema, kurios dar nesuprantame. Kabala paaiškina, kaip visi tarpusavyje susiję ir priklauso vieni nuo kitų. Nuo tos akimirkos, kai Visata atsirado iš vieno taško, ir iki šio momento, viskas joje valdoma vienos jėgos, palaikančios visą negyvąją, augalinę, gyvūninę gamtą ir žmoniją.
Egzistuoja ryšys tarp mūsų likimo ir to, kas vyksta danguje, juk esame vienoje sistemoje. Ar galime padaryti tokias išvadas pagal tūkstančius metų trukusius stebėjimus, užrašus, perduodamus iš kartos į kartą? Tokiu būdu tiriame šį ryšį praktiškai. Galime remtis ne patyrimų duomenimis (astrologija), o išstudijuoti pagrindinius dėsnius (kabala) ir pagal juos suprasti, kas įvyks.

 

Todėl studijuodami kabalą, gauname priėjimą prie tikrųjų aukštesniųjų jėgų, valdančių mūsų likimą, o ne bedvasius dangaus kūnus. Taip ir pasakyta, kad kabalistai yra aukščiau žvaigždžių. Kitaip tariant, jie dirba būtent su Šviesos šaltiniu – aukštesniąją jėga, o ji jau valdo tiek dangiškus, tiek žemiškus veiksmus, objektus ir reiškinius.

 

Parengė Loreta Stanaitienė

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kūdikis

>> Vienos gaudo ir susiurbia Saulės spinduliuojamas radioaktyvias medžiagas..

paskaitęs totalią nesąmone, toliau neskaičiau.

p.s.
Kas nesuprato, tai Merkurijus Žemės atžvilgiu yra tik taškelis Saulės fone, gali turėti nulis sveikų, nulis dešimtųju procento įtaką. Kiti dangaus kūnai, kaip žvaigždynai, yra tiek toli, kad įtaka iš viso artima nuliui. Moksliškai astrologiją galite paaiškinti metų laikais, kurie keičia sąlygas ženkliai, itin nešiojamam kūdikiui.

Taip pat skaitykite