7 dažniausių sapnų reikšmės: ko tikėtis, jei krentate ar jus kažkas vejasi?

Įsimintiniausiuose jūsų sapnuose tikriausiai buvo baisių arba itin keistų situacijų. Kiek laimingų sapnų su visiškai normaliais įvykiais atsimenate? Ne, atmintyje išlieka tik kraupiai keisti sapnai.

 

Lauri Loewenberg, sertifikuota sapnų analitikė ir Tarptautinės sapnų tyrimų asociacijos (IASD) narė, pasakojo „Business Insider“, kodėl daugelis sapnuoja tokius pačius sapnus.

 

„Mūsų pasąmoningi jausmai yra tiesioginis atsakas į sąmoningas baimes ir realijas, – L.Loewenberg sakė „Insider“. – Vienintelis skirtumas – pasąmonė yra daug sąžiningesnė baimių ir realijų atžvilgiu nei sąmonė.“

 

Pasak L.Loewenberg, mūsų sapnai – tai būdas, kai pasąmonė bando bendrauti su sąmone apie šiuos jausmus ir baimes. Kadangi dauguma žmonių patiria tas pačias bėdas ir sunkumus, suprantama, kodėl kai kurie sapnai yra vienodi.

 

Kalbant apie tai, ką sapnai mums sako, L.Loewenberg teigia, kad tai yra metaforos, galinčios padėti geriau suprasti savo jausmus bei aktualias realijas. Štai dažniausiai pasitaikantys sapnai bei jų reikšmės:

 

Jei sapnuojate, jog krentate, pasiruoškite dideliam nusivylimui

 

Pasak L.Loewenberg, „krentantys“ sapnai aplanko paprastai todėl, kad kažkas jūsų gyvenime vyksta ne ta linkme, arba kažkas tokio, ką pavadintumėte „nedideliu nusivylimu“.

 

„Tokiais sapnais pasąmonė nori jums pasakyti, kad laikas pakreipti situaciją į kitą pusę. Arba pakeisti jūsų reakciją į tą situaciją, nes, kol kas, tai, ko negalite suvaldyti, eis būtent ta linkme, kuria eina dabar“, – sakė L. Loewenberg.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Moteris pridūrė, kad šie sapnai paprastai išreiškia nusivylimą, o kai kuriais atvejais net depresiją.

 

Jei sapnuojate, kad krenta dantys, kažkas negerai su bendravimu

 

L.Loewenberg tyrimas parodė, kad bet koks sapnas apie burnos zoną ar gerklę, siejasi su bendravimo problemomis realiame gyvenime.

 

„Dantys sukurti likti burnoje, todėl, kai sapnuojate, jog jie krenta, tai parodo, kad leidote iš burnos išsprūsti kažkam, ką turėjote pasilaikyti sau“, – sakė moteris.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jeigu sapne galvojate apie tai, kaip atrodysite be dantų, tai gali reikšti apie jūsų „sąmoningą“ susirūpinimą apie tai, kaip atrodote, kai kalbate nepagalvoję.

 

Jei sapnuojate, kad vėluojate, jaudinatės, kad jūsų laikas baigiasi

 

L.Loewenberg sakė, kad šis sapnas paplitęs tarp žurnalistų ir kitų profesijų atstovų, kurie dažnai turi nustatytus laiko rėmus darbui atlikti. Tokiu atveju, toks sapnas yra papildomas būdas save pagraužti, kad geriau naudotumėte savo laiką ir viską padarytumėte laiku.

 

Jei reguliariai nesijaudinate dėl artėjančių terminų ir susapnuojate tokį sapną, L.Loewenberg rekomenduoja paklausti savęs kokioje gyvenimo sferoje laikas šiuo metu yra labai svarbus?

 

„Gal tikitės iki tam tikros datos pasiekti konkretų tikslą karjeroje? Gal visi jūsų draugai tuokiasi ir susilaukia vaikų, kai jūs vis dar vieniši? Tokiais atvejais jūsų pasąmonė pateikia jums tokį scenarijų, kad galėtumėte nuspręsti ar toks socialinis ir asmeninis spaudimas vertas spyrio į užpakalį, ar tai tik sukelia nereikalingą stresą“, – sako moteris.

 

Jei sapnuojate, kad laukiatės, vyksta kažkas naujo

 

Jei nebandote pastoti ir susapnuojate tokį sapną, jis parodo, kad vyksta kažkas naujo, ir, kaip ir nėštumas, tai jūsų gyvenime sukurs kažką nauja.

 

L.Loewenberg sakė, kad toks sapnas yra įprastas, kai kažkas rašo diplominį darbą, arba pradeda naują verslą. Moteris taip pat sakė, kad kai esame ankstyvose projekto ar idėjos stadijose, kartais vadiname juos savo „kūdikiais“.

 

„Pasąmonė tam išsireiškimui suteikia formą. Kai patiriame tą naują pradžią nėštumo ar kūdikio pavidalu, kaip leidžia tai padaryti mūsų sapnai, galime geriau suprasti kiek susitelkimo, dėmesio ir priežiūros tam reikia“, – sakė moteris.

 

Jei sapnuojate mirtį, pasiruoškite pokyčiams

 

Toks sapnas paprastai nurodo įprasto gyvenimo „mirtį“; tai reiškia, kad kažkas pasikeis arba pasibaigs. Pasąmonė parodo šiuos pokyčius kaip mirtį, kad galėtumėme lengviau paleisti ir gyventi toliau. Jeigu sapne miršta kažkas kitas, paklauskite savęs, ar kinta santykiai su tuo žmogumi.

 

„Sapnuoti, kad miršta mūsų vaikas, yra ypač įprasta kai jis pasiekia tam tikrų etapų, tokių kaip pirmieji žingsniai, nauja klasė, vairavimo pažymėjimas, pabaigą, – sakė moteris. – Šie etapai yra tarsi mažos mirtys, kadangi jie pažymi tos gyvenimo fazės kelio pabaigą, kad galėtumėme pasiruošti naujai, ateinančiai fazei.“

 

Jei sapnuojate, kad jūsų partneris neištikimas, yra kažkoks barjeras tarp jūsų ir partnerio

 

L.Loewenberg sako, kad tai yra labai dažnas sapnas. Jei jau turite įtarimų ir priežasčių manyti, kad jūsų partneris neištikimas, šie sapnai atgaivina šį nerimą ir paruošia jus tam, ką galite išsiaiškinti ateityje. Tačiau dauguma atvejų neištikimybės sapnai aplanko netikėtai, ir tai nereiškia, kad jūsų partneris neištikimas, sako L.Loewenberg. Šis sapnas taip pat gali parodyti, kad santykiuose yra „trečia koja“, kuri priverčia jaustis išduotu.

 

Jei sapnuojate, kad jus vejasi, arba kad bėgate nuo kažko, vadinasi, realiame gyvenime kažko vengiate

 

Toks sapnas yra dažnas, ir, greičiausiai, reiškia, kad realiame gyvenime kažko vengiate. Toks sapnas taip pat gali reikšti, kad vengiate akistatos, bandote išsisukti nuo įsipareigojimo, arba vilkinate ir bandote pabėgti nuo kažko, su kuo vis tiek teks susidurti akis į akį.

 

„Pasąmonei nepatinka pasitenkinimas, ir kai dienos metu vengiate sudėtingų reikalų, sapnuose būsite priversti su jais susidurti“, – sakė L.Loewenberg.

 

Tačiau svarbu atminti, kad ne sapnai vadovauja, o jūs. „Jūsų sapnai yra tik naktinis dienos veiksmų, elgesio ir požiūrio rezultatas, bei sąžiningi komentarai apie juos. Geriausias būdas ramiai miegoti yra dienos metu išspręsti visas problemas, bei lavinti pozityvesnį požiūrį į jas“, – sakė L.Loewenberg.

 

Šaltinis: https://www.15min.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite