Žmogaus inicialai. Sužinokite, kokią įtaką jie turi likimui

Mūsų protėviai tikėjo, kad žmogaus vardas yra jo lemtis. Tai yra liaudies išmintis ir taip sako psichologai, kurie pastebėjo, kad žmogaus inicialai turi ryšį su jo sėkmė mokykloje, sporte ir versle.

 

„Bet koks garsas turi prasmę pasąmonėje“, – teigia asociacinės psicholingvistikos įkūrėjas, amerikiečių psichologas Charlesas Osgoodas. Jo pasekėjai tvirtina, kad vardai, duoti mums gimus ir kuriuos nuolat girdime, tiesiogiai veikia mūsų charakterį ir likimą.

 

Visos abėcėlės raidės turi tam tikrą energiją ir informaciją. Numerologija padeda tiksliai suprasti, kokią įtaką mūsų gyvenimui turi pirmosios vardo ir pavardės raidės.

 

Vardo numerologija

 

Norint analizuoti bet kokius žodžius, numerologijoje naudojama abėcėlės raidžių rišimo į skaičius metodas. Kabalos pasekėjai jau seniai naudoja šią sistemą šventoms knygoms iššifruoti.

 

 

Norėdami išanalizuoti savo inicialus, turite konvertuoti raides į skaičius, o po to juos sudėti, kol gausite pirminį skaičių nuo 1 iki 9.

 

Pavyzdžiui, jūsų vardas yra Sonata, mergautinė pavardė Katkutė, o pavardė gauta ištekėjus – Milgienė. Taigi S.K.M. inicialai atitinka šias abėcėlės raides.

 

S – 6, K – 8, M – 1

 

Dabar reikia sudėti visus skaičius: 6 + 8 + 1 = 15 = 1 + 5 = 6. Svarbu, kad rezultatas nebūtų dviženklis!

 

Atsakymai:

 

1. Komandos žaidėjai

 

Numerologijoje skaičius 1 reiškia galią, gyvybę teikiančią energiją, vienybę, Dievą, valią ir lyderystę. Tokie žmonės turi dideles vidinės energijos atsargas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žmonės, kurie yra globojami vieneto, tiesiogine prasme traukia kitus prie savęs. Jų optimizmas ir meilė gyvenimui, gebėjimas teikti paramą sunkiais laikais, pasitikėjimas savimi, įkrauna kitiems teigiamas emocijas.

 

Toks žmogus puikiai dirba komandoje, žino, kaip išlaikyti komandos dvasią, yra puikus vadovas. Globojami vieneto jie geba priimti žmones tokius, kokie jie yra. Jie turėtų vengti privatumo.

 

2. Perfekcionistai

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Numerologijoje skaičius 2 yra pusiausvyros simbolis. Įgimtas perfekcionizmas padeda visose srityse, tačiau kartais atima sėkmę meilėje ir neleidžia užmegzti santykių. Gyvenime šie žmonės turi atsikratyti savanaudiškumo ir išmokti susitvarkyti su dirglumu.

 

3. Žmonės, turintys puikų protinį organizuotumą

 

Trys yra trejybės ženklas, vienas paslaptingiausių, gražiausių ir laimingiausių skaičių. Žmonės, kurių inicialų suma lygi 3 turi labai gerą protinį organizuotumą ir yra jautrūs. Juos lydi meilė, dažnai jie yra rašytojai, dailininkai.

 

Dažnai jie patiria nerimą be priežasties, gali būti labai nekantrūs, pavydūs. Ekspertai pataria šiems žmonėms greitai pamiršti viską kas blogą, nesigilinant į įžeidimus ir bėdas.

 

4. Sėkmė visose srityse

 

Jei žmogaus inicialai atitinka skaičių 4. Svarbu žinoti, kad numerologijoje skaičius 4 žymi viso mus supančio pasaulio tvarumą. Visus, kurių inicialų skaičius yra 4 laikomi keturių elementų susiliejimo simboliu. Šiuos žmones lydi sėkmė visose srityse. Šie žmonės turi dar vieną aiškų pranašumą – yra patikimi ir atsargūs.

 

Remiantis numerologija, toks asmuo visada išvengs pavojingų situacijų, aštrių kampų, nereikalingos rizikos. Todėl jis taps puikiu verslo partneriu, patikimu padėjėju, puikiu vadovu.

 

5. Intelektualas

 

Penketas- žinių ir intelektinės stiprybės simbolis. Šis skaičius yra geriausias talismanas žmonėms, kuriems reikia turėti kelis svarbius įgūdžius tuo pačiu metu.

 

Tie, kuriems pasisekė būti globojamiems šio skaičiaus, turi daug būdingų teigiamų savybių: neišsemiamas smalsumas, žinių potraukis, polinkis atlikti eksperimentus ir tyrimus.

 

Tačiau daugelį teigiamų „penketukų“ bruožų atsveria neigiami jų charakterio aspektai: impulsyvumas, perdėtas nusiteikimas ir nemandagumas.

 

6. Geriausi draugai ir meilužiai

 

Numerologijoje skaičius šeši yra harmonijos ir pusiausvyros simbolis, dviejų trikampių, kurie reprezentuoja vyro ir moters principus, sąjunga. Šie žmonės turi neįtikėtiną charizmą ir žavesį, jiems visada sekasi meilėje ir draugystėje.

 

Šio skaičiaus poveikis žmogui yra įvairialypis. Dažnai tai būna svetingas ir atsidavęs draugas. Gyvenimas harmonijoje su artimaisiais, mėgavimasis savo namų grožiu ir gerove skaičiaus 6 globojamam žmogui yra tikra atgaiva.

 

7. Lydimi sėkmės

 

Skaičius 7 numerologijoje yra unikalus. Egipte septyni buvo laikomi amžinojo gyvenimo simboliu, Roma buvo pastatyta ant septynių kalvų, septynios dienos savaitėje, Buda sėdėjo po figmedžiu su septyniais vaisiais, spektrą sudaro septynios pagrindinės spalvos. Senajame ir Naujajame Testamentuose skaičius 7 minimas daugiau nei 700 kartų!

 

Kaip matote, stebuklingas skaičius 7 seka mus visur ir suteikia jo globojamiems žmonėms unikalių talentų ir sugebėjimų. Sėkmė jiems nuolat šypsosi, jie visada mato savo tikslus gyvenime. Tai yra svajingi asmenys, kuriems būdingas santūrumas, išmintis, gera atmintis ir noras gauti naujos patirties.

 

8. Žmonės, kurie nuolat veikia

 

skaičius 8 primena apverstą begalybės ženklą. Pagrindinis šių žmonių pranašumas yra begalinė energija, kurią jie gali nukreipti bet kuria kryptimi.

 

Remiantis numerologija, tokie žmonės labai greitai susidoroja su sau keliamomis užduotimis, mąsto logiškai, sugeba per trumpiausią laiką išspręsti pačius sunkiausius klausimus, yra pasirengę prisiimti atsakomybę ir priimti sprendimus.

 

9. Atradėjai

 

Numerologijoje skaičius 9 simbolizuoja trigubą trejetą. Devyneto globojami žmonės visada yra aktyvūs, tai yra nelyginis vyriškas skaičius. Pagal Egipto rankraščius, pirmą kartą į Egipto žemę atvyko 9 žmonės.

 

Žmonės, kurių inicialų skaičius 9, dažnai tampa tam tikros srities pradininkais, talentingais išradėjais, rašytojais, mokslininkais, verslininkais. Svarbiausia jiems yra įgyti žinių.

 

9 turi keletą panašumų su 6. Tačiau šeši yra meilės ir draugystės simbolis, o devyni siūlo save visam pasauliui. Viskas, ką daro toks žmogus, yra naudinga visai žmonijai.

 

Nepraleiskite laimės ir pasieksite užsibrėžtus tikslus bet kurioje gyvenimo srityje, o žmogaus inicialai ir numerologija padės geriau suprasti savo vardą ir žinoti, kaip geriausia siekti pergalių.

 

Šaltinis: https://www.zinoti.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite