PRIETARAI APIE KAMPUS

Daug prietarų yra apie namų, butų ir daiktų kampus. Prisimenate prietarą: „Kas ant kampo sėdės, septynis metus neištekės?“ Tai kuo gi žmonėms neįtiko šis paslaptingas kampas?
Reikalas tame, kad išsikišęs kampas, toks kaip stalo ar išorinės namo sienos, sukuria savotišką „energetinį vėją“, kuris „nupučia“ nuo žmogaus jo energetiką, o to pasekmės nuovargis, imuniteto nusilpimas, asmeninės nesėkmės.
O štai įlinkę kampai, tokie kaip kambariuose, kaupia energiją. Tiek neigiamą, tiek teigiamą. Būtent todėl energetiškai valant butą, ypatingą dėmesį skiria kampams.
Žinojo apie tai mūsų protėviai ar ne, bet bausmė, kurios metu neklaužadą vaiką statydavo į kampą, suveikdavo puikiai. Juk vaikas, pastatytas į kampą, greitai nusiramindavo.
Tačiau būtent dėl „siurbimo“ savybių žmogui negalima ilgai būti kampe, ypač vaikui. Mažylis gali netekti per daug energijos ir pradėti negaluoti.
Tai kaip gi pritaikyti šį prakeiktą kampą „taikiems tikslams“?
Labai paprasta.
Pavyzdžiui, jeigu jūs jaučiate, kad gavote didelį užtaisą neigiamos energijos viešoje vietoje, pastovėkite prie įlinkusio kampo keletą minučių ir jis sugers kenksmingą negatyvą. Jeigu jūs, atsistoję į kampą dar sukalbėsite maldelę „Tėve mūsų“, tai jūsų organizmas ir biolaukas bus tiesiog praplauti gaivinančia energija.
O kad pašalintumėte išsikišusio kampo poveikį, ištempkite palei jį bet kokį siūlą ar virvelę – tada energijos srautas nutekės juo iki grindų, pasklis jomis ir išsisklaidys.
Pagal vk.com
©Copyright by, Menesiena

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/Menesiena.Burimai/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite