Kaip sutikti 2020 metus?

2020-ieji – Žiurkės metai, kurie bus sėkmingi daugeliui Zodiako ženklų. Turbūt kiekvienam yra žinomas prietaras, kad nuo to, kaip bus sutikti Naujieji metai, priklausys ateinančių 12 mėnesių sėkmė, todėl 2020 metų sutikimui vertėtų tinkamai pasiruošti. Taigi, kaip tą padaryti?

 

Kada pradėti švęsti?
Laikas, kada pradėsite švęsti Naujuosius metus, gali rodyti visiškai nesvarbus, tačiau tuomet, jei norėsite pelnyti Žiurkės malonę, intensyviausias šventimas turėtų būti 23-1 valandą, kuomet žiurkės ieško maisto. 2020 metų valdovė tikrai nesupyks, jei namuose paslėpsite šiek tiek maisto, – žinoma, be jokių pelėkautų!

 

Kokias vaišes paruošti?
Metų šeimininkė, Žiurkė, tikrai apsidžiaugs, jei ant vaišių stalo patieksite sūrių rinkinį. Taip pat paruoškite vaisių bei daržovių užkandžių, kurie 2020 metų valdovę tikrai nudžiugins. Venkite pernelyg riebaus maisto, nepersistenkite su saldžiais kepiniais ar kitais daug cukraus turinčiais patiekalais. Net ir tada, jei nesiekiate įtikti Žiurkei, planuojantiems laikytis dietos tai bus tikrai puiki metų pradžia.

 

Štai – keletas sėkmę žadančių maisto produktų:
Žalumynai: jei ant stalo patieksite žalumynų (Briuselio kopūstų, žirnelių, salotų lapų, ir t.t.), tai gali jums atnešti finansinę sėkmę;
Ryžių makaronai: tikima, kad Naujųjų metų išvakarėse ryžių makaronų valgymas gali prailginti gyvenimo trukmę;
Žuvis: nors šis maisto produktas tikrai nėra pats mėgstamiausias Žiurkės pasirinkimas, tačiau nuo seno tikima, kad žuvis yra vienas tinkamiausių valgių, kurį patartina rinktis švenčiant Naujuosius metus. Toks valgis simbolizuoja tikslų įgyvendinimą, tad patiekti žuvį bus tikrai palanku;
Granatai: šie vaisiai simbolizuoja sėkmę, todėl juos galite patiekti kaip vaišes ar kaip stalo papuošimus. Šiuose vaisiuose gausu vitaminų ir įvairių naudingų medžiagų, tad valgyti granatus patartina ne tik per šventes;
Vištiena: klaidinga manyti, kad žiurkės kartais neparagauja mėsos! Nors jas labiausiai nudžiugintų virta vištiena be jokių prieskonių, tačiau Naujųjų metų vaišėms galite išbandyti ir labai įmantrius receptus. Vištienos valgymas simbolizuoja darnius santykius šeimoje, todėl tikrai verta ant stalo patiekti ir tokį patiekalą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Naujametinės salotos “Eglutė”
Ingredientai: virta vištienos filė – 1 vnt.; kietai virti kiaušiniai – 3 vnt.; svogūnas – 300 g; pievagrybiai – 400 g; aliejus – 3 valgomieji šaukštai; majonezas – 200 ml; konservuoti kukurūzai – 0,5 indelio; fermentinis sūris – 100 g; krapai – 2 pundeliai; druska; pipirai; granato sėklos eglutės papuošimui.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Na o šiame video galite matyti, kaip jas paruošti ir patiekti:

 

Kaip puošti namus?
Metų valdovė mėgsta viską kaupti, todėl ji tikrai nepralenks ir tokių namų, kuriuose tvarkos nė su žiburiu nerasi. Vis dėlto, jei siekiate, kad ateinantys metai būtų tikrai sėkmingi, vertėtų pasinaudoti keliais naudingais patarimais: rekomenduojama naudoti raudonus dekoravimo elementus (servetėles, drabužių pakabas, ir t.t.), oranžinius indus. Nors ruošiantis šventėms mums yra įprasta susitvarkyti namus ir išmesti senus daiktus, tačiau Žiurkei tai gali nepatikti. Prieš nuspręsdami, ką išmesti ir ką pasilikti, pagalvokite, ar išmetamų daiktų jums tikrai niekada neprireiks. Siekdami pelnyti metų valdovės palankumą rekomenduojama nereikalingus daiktus padovanoti tiems žmonėms, kuriems jų gali prireikti.

 

Kokioje kompanijoje švęsti?
Žiurkė yra labai landi ir mėgstanti apkalbas. Jos akiratyje yra daugybė pažįstamų asmenų, tačiau tikrų draugų ji turi nedaug. Žiurkė tikrai nesupyks, jei Naujuosius metus švęsite didelėje kompanijoje, kurioje apkalbėsite kitus ir pasidalinsite naujausiais gandais. Vis dėlto, rinktis jums – jei ateinančiais metais norite ramybės, verčiau Naujuosius metus sutikite su šeimos nariais ar su bičiuliais, kuriais pasitikite labiausiai. Žiurkės laimingi skaičiai – 2 ir 3, tad net ir tuomet, jei Naujuosius metus švęsite dviese ar trise, tikrai galėsite pelnyti Žiurkės malonę.

 

Ką dovanoti?
Mūsų šalyje įprotis per Naujuosius metus teikti dovanas jau nėra labai populiarus, tačiau tuomet, jei norėsite nudžiuginti savo artimuosius, tam puikiai tiks įvairios smulkmenos, ant kurių pavaizduota metų valdovė, ar bet kokia kita dovana, kuri jūsų draugams ar giminaičiams galėtų pakelti ūpą. Svarbiausia yra tai, kaip dovaną įpakuosite – tam labiausiai tinka raudonos spalvos dovanų maišeliai, vokai ar dovanų pakavimo popierius.

 

Kokias pramogas rinktis?
2020-ieji – Metalo Žiurkės metai, bet tai nereiškia, kad turėtumėte klausytis vien tik metalo muzikos. Veikiau priešingai – šių metų valdovei priimtinesnė rami klasikinė muzika. Tikima, kad triukšmingas Naujųjų metų šventimas padeda išvaikyti piktąsias dvasias, tačiau pernelyg didelis triukšmas gali išgąsdinti ir 2020 metų šeimininkę. Sutikdami Naujuosius metus galite žiūrėti mėgstamus filmus, žaisti stalo žaidimus ar pasimėgauti kitomis jums patinkančiomis pramogomis. Svarbiausia yra tai, kad Naujųjų metų šventimas tęstųsi bent iki 1 valandos nakties – juk niekada negalima žinoti, kada pasirodys Žiurkė!

 

Kaip rengtis?
Žiurkės spalvos – mėlyna, auksinė ir žalia, todėl tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti šių spalvų drabužius ir aksesuarus. Jei šios spalvos nėra jūsų mėgstamiausios, tiesiog pasirinkite vos vieną aksesuarą, kurio tikrai pakaks, kad ateinantys metai jums būtų sėkmingi. Metalo Žiurkė labai vertina subtilumą, tačiau jai patinka ir originalūs daiktai, todėl papuošalams vertėtų skirti didžiausią dėmesį. Šių metų valdovė jaučia silpnybę metalo blizgesiui, tad galite drąsiai rinktis spindinčius aksesuarus.

 

Jei vadovausitės šiais patarimais, galite net neabejoti, kad pavyks pelnyti Metalo Žiurkės pasitikėjimą ir ateinantys 2020-ieji metai bus tikrai sėkmingi ir daug žadantys.

 

Jaukių ir linksmų švenčių mielieji!

 

Šaltinis: https://horoskopai.patarimupasaulis.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite