Jaunesnis vyras ir vyresnė moteris – ar gali tarp jų būti tikra meilė?

Ar nemažas amžiaus skirtumas gali būti kliūtis mylėti? Ar įmanoma sukurti patvarius santykius, kai amžius skiriasi keliolika ar daugiau metų? Ar tokios poros gyvuoja tik iš išskaičiavimo, ar vis tik gali būti tikri jausmai ir pagarba? Nuomonių yra visokių, vis tik dažniau pasitaiko neigiama nei palaikanti, ypač jei gerokai vyresnė yra moteris.

 

Vis dar paplitusi nuomonė, kad vyresnės moters ir jaunesnio vyro bendravimas yra trumpalaikis, nerimtas, tai tik pramoga moteriai, o tokie vyrai laikomi „žaisliukais“, kurie iš tikrųjų nemyli savo partnerių ir yra su jomis tik dėl vienokios ar kitokios naudos. Tokių pavyzdžių gausu pramogų pasaulyje. Štai, pavyzdžiui, 61 metų popkaralienė Madonna pastebėta jaukiai leidžianti laiką su 25 metų šokėju Ahlamaliku Williamsu, ir tai jau ne pirmas gerokai jaunesnis jos mylimasis, kita garsi atlikėja J. Lopez po skyrybų sužeistą širdį gydosi iš Los Andželo kilusio 18 metų jaunesnio šokėjo Caspero Smarto glėbyje ir t. t.

 

Vis tik yra nemažai pavyzdžių, kurie byloja, kad jaunesnis vyras išties myli vyresnę moterį ir gali su ja sukurti ilgalaikius santykius. Bene garsiausia tokia pora – Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė, vyresnė už jį 24 metais. Garsi Rusijos dainininkė Ala Pugačiova vyresnė už savo vyrą, ne mažiau garsų humoristą Maksimą Galkiną 27 metais, o viena ilgiausiai gyvuojančių Holivudo porų – 1996 m. susituokę ir iki šiol laimingai gyvenantys Australijos aktorė ir prodiuserė Deborra-Lee Furness aktorius Hugh Jackmanas (Deborra vyresnė už savo vyrą 13 metų).

 

Taigi, gyvenimiškų situacijų yra visokių – kai kas tenkinasi pramogos ir „žaisliuko“ vaidmeniu, kai kas kuria santykius ar net šeimas… Naujas TV6 serialas „Saldainiukas“ atskleidžia būtent tokią istoriją – kaip gerokai jaunesnis vyras bando kurti rimtus santykius su vyresne moterimi. 24 metų Deno ir 39 metų trijų vaikų motinos Tinos pažintis prasidėjo kaip aistringas neįpareigojantis romanas, tačiau netrukus išsiplėtojo į rimtą draugystę. Kaip jiems seksis kurti santykius? Kaip jauną vyrą priims jau nemaži Tinos vaikai? Kaip reaguos Deno mama į savo bendraamžę sūnaus draugę? Per smagias situacijas, šmaikščius dialogus ir humorą bus bandoma atsakyti į klausimą – ar amžius tik skaičius, o svarbiausia – meilė?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite