Įspūdingi vaizdai: pažvelkite kaip vietoje Mėnulio atrodytų kitos planetos FOTO

Žvelgdami iš mūsų planetos Žemės į dangų ar bent kada susimąstėte kaip stipriai pasikeistų vaizdas jei vietoje mūsų pažįstamo Mėnulio regėtumėme kitas Saulės sistemos planetas?

 

Kosmoso entuziastas, menininkas ir rašytojas Ronas Milleris skuba į pagalbą ir pateikia vaizdus, kurių dėka mes bent kažkiek galime tai įsivaizduoti ir suprasti, kokie visgi Saulės sistemoje (ir ne tik) esame maži.

 

Menininkas sukūrė specialias iliustracijas, atspindinčias kaip mūsų naktiniame danguje atrodo kitos planetos, atsidūrusios nuo Žemės tokiu atstumu kaip ir Mėnulis.

 

Pirmiausiai jis pateikė natūraliai atrodančią Mėnulio pilnatį, kuri kabo virš JAV Mirties slėnio. Tada remdamasis matematiniais skaičiavimas jis paskaičiavo kokią dangaus ploto dalį turi užimti kiekviena planeta, kad viskas atrodytų kuo tikroviškiau.

 

 

Rezultatas – stulbinantis. Vaizdai vieni už kitus įspūdingesni. Didėjant planetoms vaizdai primena scenas iš fantastinių filmų. Jau vien ko vertas planetų karalius Jupiteris, už Mėnulį didesnis 40 kartų ir danguje užimantis beveik visą vietą!

 

Ronas Milleris savo darbu nori žmones paskatinti dar labiau domėtis dangaus pažinimu. Anot jo, žmogus jaustųsi visiškai kitaip jei kas naktį danguje regėtų ne Mėnulį, o kitas, žymiai didesnes mūsų Saulės sistemos planetas.

 

Peržvelkite šią nuostabią galeriją ir atsakykite sau: tai visgi kurią planetą norėtumėte kasnakt matyti danguje? O gal neatsisakytumėte mūsų Žemės ištikimojo palydovo Mėnulio?
Gero žiūrėjimo:

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

 

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

 

 

 

Šaltinis: https://www.gismeteo.lt/news/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Elix

Būtų kietai jei tokius vaizdus turėtume.

Taip pat skaitykite