Dovanos Naujiesiems 2020 metams: ką galima ir ko negalima dovanoti Žiurkės metais

2020 m. jėgos pergalę į rankas, tiksliau, letenas, paima Baltoji metalinė žiurkė. Ir šiandien mes jums pasakysime, kurios dovanos jai asmeniškai nepatiks, o kurios negali būti teikiamos jokiems Naujiesiems metams – nepaisant rytų horoskopo.

 

Ko negalima dovanoti Žiurkės metais?

 

Suvenyrai

 

Žiurkė yra verslo, ekonomikos žmogus, netoleruojantis niekučių ir nenaudingų dalykų. Todėl atsisakykite suvenyrų kaip dovanos Naujiesiems metams, jei jie nėra susiję su pačios žiurkės atvaizdu.

 

Kalendoriai, stikliniai rutuliai, magnetai, puodeliai ir atvirukai neturi prasmės, tai reiškia, kad jie neatneš nei džiaugsmo, nei sėkmės.

 

Vienintelė „suvenyrų“ išimtis yra kanceliarinės prekės, pavyzdžiui, užrašų knygelės. Juk jos gali būti naudojamos norint apskaičiuoti biudžetą ar sudaryti pirkinių sąrašą.

 

Vonios reikmenys

 

Dušo želė, muilo, šampūnų, skalbinių ir vonios putų reikėtų palikti labiau vandenį mėgstantiem ženklams nei žiurkė. Vargu, ar ji įvertins tavo gestą.

 

Beje, rankšluostis taip pat taikomas nepageidaujamoms dovanoms vonios aksesuarų pavidalu – taip pat dėl to, kad jis laikomas ritualiniu daiktu ir dovanoti jį kaip tik tai reiškia atnešti į namus nelaimę ir net mirtį.

 

Paprastai kelių jogos ar šokių užsiėmimų pažymėjimai ar narystės kortelės prilyginami dovanai grynaisiais. Tačiau žiurkė į tokius pasiūlymus žiūri visiškai kitaip. Jos įsitikinimu, dovanų čekis yra atidėtas ir neplanuotas pinigų švaistymas, o tai ypač baisu.

 

O kas, jei jums patinka ši parduotuvė ar šokių užsiėmimai? Jūs čia pirksite vėl ir vėl, o tai galų gale jus tiesiog sugadins. Štai kodėl pragmatiška ir apdairi žiurkė nemėgsta dovanų, siūlančių ką nors išbandyti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Bet ji myli pinigus. Jei paprastai pinigai atviruke laikomi tinginystės ar nedėmesingumo dovanos gavėjo skoniui ir norams ženklu, tai Žiurkės metais jie pravers.

 

Gėlės

 

Paprastai niekas nedovanoja gėlių Naujiesiems metams, tačiau Žiurkės požiūriu, pasaulyje nėra labiau nenaudingo daikto. Jos radikali nuomonė apima visą 2020 m.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Pasvarstykite patys: brangiai kainuoja, greitai nudžiūsta, neatneša jokios naudos ir net negalima perdovanoti. Tai nėra gerai!

 

Parfumerija
Žiurkė netoleruoja atšiaurių dirbtinių kvapų, todėl kvepalų tikrai neįvertins. Ir teisingai. Tai nėra vienintelis kvepalų kaip dovanos minusas. Net jei tiksliai žinote, kas žmogui patinka, ir apskaičiavote sėkmingą gintaro, kriaušės ir gvazdikėlių natų derinį, toli gražu ne faktas, kad jam patiks pateikto aromato kompozicija.

 

Išimtis – jei savo akimis pamatėte, kaip žmogus kosmetikos parduotuvėje pasiėmė kvepalus, išbandė ir visiškai nudžiugo, sakydamas, kad būtinai nusipirks, bet galbūt vėliau …

 

Stalo žaidimai

 

Jau spėji kodėl? Teisingai – laiko švaistymas. Ne tai, kad žiurkė visiškai prieštarauja laisvalaikiui. Jai tiesiog patinka kitos rūšies pramogos. 2020 m. Pabandykite praleisti daugiau laiko lauke, susitikti su draugais, keliauti ir susirasti naujų draugų.

 

Ir tikrai – jokių lošimų 2020 m. Žiurkė niekada nepasikliauna akla sėkme ir naujais metais palaikys tik tuos, kurie sunkiai dirba ir sąmoningai investuoja.

 

Ko dar negalima dovanoti Naujiesiems metams?

 

Žiurkių asmeninių antipatijų sąrašas papildytas daiktais, kurie, remiantis populiariais ženklais, negali būti skiriami jokiems Naujiesiems metams:

 

Laikrodis. Manoma, kad padovanotas laikrodis „matuoja“ žmogaus gyvenimą ir vagia jo laiką.
Šlepetės. Dovanoti šlepetes yra blogas ženklas. Tokia dovana žada ankstyvą išsiskyrimą ir užsimena dovanos gavėjui, kad jis jau gali išeiti.
Veidrodis. Manoma, kad veidrodis atima grožį ir jaunystę iš žmogaus, kuriam jūs jį dovanojote.

 

Ką dovanoti naujiems, 2020 metams?

 

Laimei, sąrašas, ką dovanoti naujiesiems 2020 metams, yra daug ilgesnis nei draudžiamas.

 

Prisiminkite, kad ji apima:

 

Žiurkės pavidalo figūrėlės.
Papuošalai, moteriški sidabriniai žiedai, auksiniai auskarai, apyrankės ir kt.
Verslo reikmenys: dienoraščiai, užrašų knygelės, rašikliai, organizatoriai, „flash drives“, kompiuterinės pelės ir pan.
Virtuvės indai.
Antklodės, chalatai, žvakės, naktiniai žibintai ir viskas, kas namuose sukuria jaukumą.

 

Šaltinis: http://nashaplaneta.su/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite