DAR KARTĄ APIE ŽVAKES MŪSŲ NAMUOSE

Žvakės (tiksliau, jų ugnis) – tai žmogaus palydovas šiame pasaulyje, kuris ne tik rodo teisingą kryptį, bet ir kovoja su blogąja energija, sudegindamas ją. Juk ne veltui žvakes patariama deginti sergančiojo kambaryje. O kaip malonu gulėti vonioje degant žvakėms – iškart pajunti, kaip stresas ir visos negatyvios emocijos dingsta, palikdamos vietą ramybei ir leisdamos atsipalaiduoti.

 

Jei užgriuvo nemalonūs įvykiai, rekomenduojama apšviesti patalpas žvakėmis, apšlakstyti švęstu vandeniu slenkstį ir visus kampus.

 

Vietoj žvakių galima rinktis ir lempas su eteriniais aliejais. Jos ne tik ramina, bet ir išvalo visus neigiamus dalykus, taip pat pripildo patalpas malonių kvapų.

 

Rinktis kvapus reikėtų labai atsargiai – visi jie turi savo atspalvius. Vieni tinka atsipalaidavimui, kiti, atvirkščiai, skatina gyvybiškumą ir gyvenimo tempą. Kai kurie aromatai universalūs ir tinka praktiškai visiems, o kiti yra labai specifiniai: vieniems sukelia nuostabą ir susižavėjimą, o kitiems – galvos skausmą…

 

ŽVAKIŲ MAGIJA

 

1. GERAS ŽENKLAS.

 

Jei žvakės liepsna kibirkščiuoja, išgirsite gerų naujienų iš tos puses, iš kurios sklinda kibirkštys. Norėdami nustatyti siuntėjo tapatybę, atkreipkite dėmesį į nulašėjusį žvakės vašką. Jeigu lašai yra nutekėję dešinėje žvakės pusėje,- siuntėjas yra vyras, lašai kairėje pusėje- moteris. Jos ir jo inicialus irgi galima rasti tarp vaško burbuliukų.

 

2. PAPRASTAS BŪRIMAS ŽVAKE.

 

Uždekite žvakę,mintyse klausdami “taip” arba “ne”. Jeigu vaškas nulašės ir susikaups dešinėje žvakės pusėje, atsakymas- “taip”. Jeigu kairėje žvakės pusėje, atsakymas-“ne”.

 

3. JŪS NE VIENIŠAS.

 

Melsva liepsna deganti žvakė byloja kambaryje esant Dvasią.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. KAIP NUSTATYTI, KURIS GERBĖJAS JUS MYLI LABIAUSIAI.

 

Žvakės liepsna gali atskleisti, kas jus labiausiai myli. Žiūrėdami į žvakės liepsną ištarkite gerbėjų vardus. Liepsna padidės ir taps ryški, kai Jūs ištarsite labiausiai Jus mylinčio asmens vardą.

 

5. KADA MANO NORAS IŠSIPILDYS.

 

Uždekite tris žvakes, turėdami galvoje, kad pirmoji žvakė reiškia vieną mėnesį, antroji- du mėnesius, trečioji- tris. Paskutinė užgesusi žvakė ir išpranašaus, kada jūsų noras išsipildys.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

6. ORO SPEJIMAI.

 

Jeigu žvakę sunku uždegti, vadinasi lis. Jeigu žvakes liepsna svyruoja- artinasi vėjuotas oras. Spraganti liepsna pranašauja stiprų vėją ir audrą.

 

7. ŽVAKIŲ PRIETARAI.

 

Bloga pranašaujantis ženklas, jei žvake pati užgęsta ar nustoja degti nešama,- tai reiškia nenatūralią situacijos baigtį ar net mirtį. Bet jeigu kas netyčia užpus žvakę, tai reikš, kad šiam asmeniui netrukus pasipirš.

 

8. Suodžių apnašos ant žvakės dagčio pranašauja, kad sutiksite nepažįstamąjį, kuris taps Jūsų mylimuoju.

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/groups/587277278048191/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite