Arizonos nacionaliniame parke vyksta keisti dalykai

Nuotraukos šaltinis: www.planetanovosti.com

Prieš pusantro mėnesio daugelis žiniasklaidos priemonių papasakojo keistą istoriją apie milžiniško akmens dingimą Arizonos Preskoto nacionaliniame miške. Riedulys, kuris yra turistų traukos objektas, dingo per vieną naktį, nepalikdamas pėdsakų, praneša portalas PLANETANOVOSTI.COM.

 

Kai akmuo, sveriantis vieną toną, „pabėgo“? Po to, kai policija viešai paskelbė, kad už tokio daikto vagystę gresia 5000 USD bauda arba šešių mėnesių laisvės atėmimas, kitą dieną riedulys jau buvo savo vietoje.

 

Parko teritorijoje nebuvo matyti jokios technikos paliktų pėdsakų, o be jos išgabenti tokio akmens neįmanoma.

 

Įdomu tai, kad grįžus rieduliui, pradėjo dėtis kitos keistenybės. Parko darbuotojai ėmė pastebėti vidinius akmens pokyčius: jis lyg tapo gyvas, kaskart vis atrodantis kažkiek kitaip.

 

Kol kas niekas negali paaiškinti šio reiškinio. Šiuo metu juokaujama, kad galbūt riedulį trumpam buvo pasisavinę ateiviai bei kažkaip jį perdarė. Galbūt jie akmenį pavertė kažkokiu prietaisu ar robotu.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
...

Labai infornatyvu: dingo, atsirado, dedasi keisti dalykai. Tai kas su juo darosi, kaip jis kaskart pasikeičia, kur nuotraukos pakitimų? Pagal straipsnį, tai visiška nesąmonė ir išsigalvojimai. Nuėjęs pas daktarą nesakai man skauda. Kur? Kažkur.

Taip pat skaitykite