7 problemos, su kuriomis bananai susidoroja geriau nei bet kokios tabletes

Atėjo laikas išmesti tabletes ir pakeisti jas bananais!

 

Paaiškėjo, kad yra problemų, kurias bananai išsprendžia geriau nei tabletes.

 

Bananai yra vaisiai, kurie turėtų būti įtraukti į kiekvieno mitybą. Jie prisotinti natūraliais cukrumi ir daugeliu pluoštų, kurie suteikia mūsų kūnui energiją. Nepaisant jų kaloringumo, buvo įrodyta, kad bananai padeda susidoroti su daugeliu problemų.

 

Jei netikite manimi, pabandykite valgyti bananus ir pajusite daug geriau. Bananai yra mėgstami daugelio žmonių vaisiai. Tačiau dauguma žmonių nežino, kad tabletes galima pakeisti bananais.

 

Tabletės tvirtai įžengė į mūsų gyvenimą, bet išmeta jas ir pakeisdavo bananais.

 

1. Hipertenzija. Daug žmonių, sergančių hipertenzija, neturi pakankamai kalio. Druska, priešingai, jų kūnuose yra gausu. Kalis sieja druskas ir pašalina jas iš kūno. Taigi valgykite kalio prisotintus bananus ir sumažinkite spaudimą.

 

2. Sumažinti streso lygį. Bananai laikomi geriausiais „anti-streso“ vaisiais. Jame yra reikalingų vitaminų ir mikroelementų, kurie turi įtakos metabolizmui, kuris taip pat yra susijęs su streso lygiu organizme.

 

3. Regėjimo gerinimas. Bananuose yra vitamino A, kuris yra svarbus akių sveikatai. Mūsų organizmui reikia tam tikro kiekio vitamino A per dieną, kad sumažėtų nakties aklumo rizika. Moterims kasdien reikia 700 mikrogramų, o vyrams reikia apie 900 mikrogramų.

 

4. Vidurių užkietėjimas ir vidurių pūtimas. Bananuose yra tokios medžiagos kaip pektinas, kuris yra atsakingas už sunkiųjų metalų ir kitų toksinų pašalinimą iš organizmo. Bananai yra puikus probiotikas, stimuliuojantis virškinimo procesą. Jie taip pat mažina vidurių pūtimą ir veikia kaip švelnus vidurius.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

5. Pagalba su PMS. Bananuose yra vitamino B6, kuris turi teigiamą poveikį cukraus kiekiui ir padeda sumažinti neigiamus PMS simptomus. Šis vitaminas padeda išsitempti ir mažina dirginančius nuotaikos pokyčius.

 

6. Depresija. Bananuose yra triptofano, kuris padidina serotonino hormono gamybą. Nors bananai nepadeda susidoroti su rimtu troškimu, valgydami du vaisius per dieną, atsikratysite šiek tiek liūdesio.

 

7. Svorio netekimas. Bananai yra labai skanūs saldūs vaisiai ir gali būti lengvai įtraukti į bet kokią dietą. Bananuose yra daug vandenyje tirpių pluoštų. Kai pluoštai patenka į virškinimo traktą, jie sugeria vandenį ir sulėtina virškinimą, o tai reiškia, kad jaučiatės ilgiau.

 

Šaltinis: https://idomuskaityti.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite