50 įdomių dalykų, kurių vyrai nežino apie moteris

Vyrai neretai mano, kad moterys – keistos būtybės. Šis įdomių teiginių apie moteris sąrašas padės geriau jas suprasti.

 

1. Moterims patinka, kai kas nors yra blogai – pavyzdžiui, skauda galvą ar maudžia pilvą. Nesijaudinkite – ji vis tiek gyvens ilgiau už jus.

2. Daugelis moterų nesimylės su vyru pirmą kartą, jei jos nenusiskutusios kojų.

3. Nesvarbu, ką ji sakys ir ar tikins, kad viskas tvarkoj – jei nesusijaudinate matydami ją nuogą, ji tikrai manys, kad yra visai nepatraukli.

4. Saugokitės savo mylimosios vienišos draugės (Vakarėlių liūtės) arba draugo gėjaus. Jie darys viską, kad ir ji būtų vieniša.

5. Labiausiai moterį atbaido vyras su trumpikėmis ir kojinėmis lovoje.

6. Niekada nepasitikėkite mergina, kuri neturi draugių. Ji nesutaria su kitomis moterimis, nes yra nesveikai pavydi konkurentėms arba šiaip pikta žiežula.

7. Merginos, kurios sako: „Man patinka sportas“ – meluoja. Mergina, kuri klausia, kelintą valandą bus varžybos per TV (nepatikslindama, apie kurias varžybas kalba) – nemeluoja, jai tikrai patinka ta sporto šaka.

8. Atsitiktinis seksas gali baigtis nėštumu, nes moterys nori mylėtis, kai yra labiausiai vaisingos, nepažįstamoji – taip pat.

9. Ji vis dar saugo savo buvusių draugų meilės laiškus ir atvirukus.

10. Merginai labiau patiks gauti 200 litų vertės dovanų čekį iš juvelyrinės parduotuvės, nei 500 litų vertės čekį iš namų apyvokos prekių skyriaus. Juk buitinės dovanos draugės nepavydės.

11. Moteriškos lyties kolegės pavydi vyrams, kad jie gauna didesnį atlyginimą už tą patį darbą. Nesvarbu, kad jos daugiau laiko praplepa su draugėmis ir eina motinystės atostogų.

12. Tyrimai rodo, kad maždaug po 200 metų gali išnykti natūralios blondinės, todėl, jei ji nėra norvegė ar švedė, tikriausiai jos plaukai dažyti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

13. Net 60 proc. amerikiečių vyrų yra mylėjęsi su prostitute – tai įrodo, kad daugelis moterų lovoje per daug santūrios ir padorios.

14. Moteris visada norėtų tikėti, kad viskas, ką jai sakote, yra tiesa.

15. Ko moterys iš tikrųjų nori lovoje? Daugiau antklodžių, nes joms būna labiau šalta, nei vyrams.

16. Seksas trise nestiprina dviejų žmonių santykių. Jei jums pasisekė ir jūsų moteris sutiko į lovą priimti svetimą, sekso metu mėgaukitės kitos merginos malonumais, nes santykiai su pirmąja mergina veikiausiai nutrūks.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

17. Jei moteris turi bent mažiausią priežastį išgerti piliulę (nuo skausmo, gerklės peršulio, rėmens ir t. t.), ji taip ir padarys.

18. Moterims nepatinka, kai po sekso prakaituotas vaikinas stengiasi apkabinti ar užgriūti – palaukite bent penkias minutes.

19. Vidutinė moteris iki vestuvių pasibučiuoja su maždaug 79 vyrais.

20. Mergina nekenčia vyro žaidimų kompiuterio labiau, nei ji tai parodo.

21. Moterys, kurios yra pamišusios dėl savo šunų, vyrus mėgsta laikyti ant trumpo pavadėlio.

22. Per savo gyvenimą moteris išnaudos apie 10 vyrų, kol suras tą, kurį tikrai mylės. Jei padėjote jai persikraustyti į naują butą ir po to ji su jumis nemiegojo – jūsų nemyli.

23. Stresinėse situacijose moterys paprastai išlieka ramesnės, nei vyrai. Turėtumėte pastebėti, kad jos praktikuojasi, kaip išgyventi ekstremalioje situacijoje, kasdien susikurdamos sau įtampą.

24. Moterims plaukeliai auga tose pačiose vietose, kaip ir vyrams, tik jos juos pašalina.

25. Mergina niekada nesutiks, kad susitikinėtumėte su kitomis merginomis, nebent jos lesbietės

26. Jei jūs ką nors nuo jos slepiate, ji vis tiek išsiaiškins.

27. Moterys negali gyventi be įtampos, todėl jūsų mergina turės pyktis su jumis.

28. Geriausias būdas sėkmingai ir greitai baigti ginčą su moterimi – leisti jai nugalėti.

29. Internetinės apklausos parodė, kad moterims patraukliausi rudaplaukiai mėlynakiai vyrai.

30. 21 proc. 18–59 metų moterų reikalauja iš sutuoktinių medaus mėnesio po vedybų.

31. Britų atlikti tyrimai rodo, kad kuo moters IQ aukštesnis, tuo mažesnė tikimybė, kad ji ištekės (kas 16 IQ taškų moters ištekėjimo tikimybė sumažėja po 40 proc.). Kuo didesnis vyro IQ, tuo didesnė tikimybė, kad jis sėkmingai ves (ši tikimybė padidėja 35 proc.).

32. Kai moteris išsipasakoja vyrui savo problemas, ji nesitiki, kad jis pradės jai patarinėti.

33. Daugelis moterų mano, kad vairuoja kur kas geriau, nei iš tiesų. Nesakykite jai šito, kai ji vairuoja.

34. Moterys suvalgo maždaug pusę lūpdažių, kuriais dažosi. Tai reiškia, kad vidutiniškai moteris suvirškina 1–3 lūpdažius per metus.

35. Moteris gali sakyti vyrui, kad jai užtenka sekso tik su juo, bet ji nebus visiškai nuoširdi.

36. Amerikos plastinės chirurgijos ir veido rekonstrukcijos asociacijos duomenimis, daugelis moterų pacienčių norėjo Angelinos Jolie lūpų.

37. Nors mergina ir giria kitos moters trumpų plaukų šukuoseną, ji slapta džiaugiasi, kad bus dar viena konkurente mažiau, nes žino, kad vyrams labiau patinka ilgi plaukai.

38. Nevadinkite jos „miela“, nes jos supratimu tai reikštų „pakankamai normali, kad nevimdytų“. „Seksuali, karšta, subtilaus grožio“ – visa tai tinka.

39. Moteris dažnai perka šiek tiek mažesnius batus. Paprastai jos neigia, kad jų avalynės dydis yra nemažas.

40. Jei ji staiga trumpai nusikerpa plaukus, gali reikšti, kad jai nebesvarbi tavo nuomone. Bet tai nereiškia, kad jai nesvarbi kieno nors kito nuomonė.

41. Vidutinė moteris turi apie 7 liemenėles ir kiekvieną jų dėvi mažiausiai 5 kartus iki kito skalbimo.

42. Pirmojo pasimatymo metu moterys niekada neužsisako to, ką išties norėtų valgyti.

43. Visos moterys mano, kad yra protingesnės už savo antrąsias puses

44. Moteriai geras vyras yra tas, kuris nuolatos ką nors taiso. Jo trūkumas – normalaus darbo neturėjimas, privalumas – moterys eina iš proto, kai tobulina bendra jos ir savo būstą.

45. Nuo 1997-ųjų krūtų plastinių operacijų populiarumas išaugo 257 proc. Populiariausias krūtinės dydis – C, tarsi nežinotumėt.

46. Jei nori daugiau sekso, pasakyk savo moteriai, kad šiandien prie tavęs kabinėjosi patraukli nepažįstamoji (arba kolegė), daugeliu atvejų tai suveikia.

47. Moterims nepatinka susitikinėti su vyrais be charakterio. Todėl būkite toks, kuriuo ji galėtų didžiuotis – bent kartais dėl jos atsisakykite boulingo partijos su draugais.

48. Tą akimirką, kai mergina nusprendžia, kad vaikinas jai įdomus, mintyse ji jau kuria bendrų vaikų portretus ir įsivaizduoja, kaip jos vardas derės prie jo pavardės.

49. Vienintelė išsiskyrimo frazė, su kuria ji negalės ginčytis ir kuria ją tikrai atstumsi: „Nepyk, bet aš tau nieko nebejaučiu“.

50. Tu tikriausiai niekada nesužinosi, su kiek vyrų ji yra miegojusi. Standartinis melas – penki, o tai gali reikšti ir 12, ir vieną.

 

Šaltinis: https://www.patarimupasaulis.lt/idomybes

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
arunas b

Moterims patinka svetimi pinigai ir idiotai joms juos dalinantis

Europa

Grynai amerikietiškas masinis popsas, Europoje dauguma punktų neveikia, bet dalis vis tik veikia.. Globalizmas..

Taip pat skaitykite