Toksiški žmonės iš pradžių visada be galo mieli

Toksiški žmonės niekada neparodys savo tikrojo “aš” pradinėje santykių stadijoje, kai audringai plėtojasi saldainių-gėlių periodas. Kartais, žinoma, ir šiame etape pasitaiko signalų apie tikrąją asmens natūrą, tačiau dauguma tokių simptomų nepatyrusiai akiai yra nepastebimi.

 

O štai kai į santykius įklimpsite pakankamai giliai, kai tik atslūgs aistros, o kontrolė ir manipuliacijos taps norma – štai tada nustebsite, kaip galėjote būti tokie kvaili ir akli, kad užkibtumėte ant tokio kabliuko. Pradedate kankinti save klausimais, kas atsitiko tam idealiam žmogui, kuriam įteikėte savo širdį pačioje santykių pradžioje.

 

Nors dabar jaučiatės pasimetęs ir įvarytas į kampą, vis dėl to, nekaltinkite savęs, kad leidotės apgaunamas. Bėda yra ta, kad toksiški žmonės iš tikrųjų moka labai meistriškai apsimetinėti. Jūs anaiptol ne kvaili, kad nuoširdžiai tikėjote jums patikusiu žmogumi, juo labiau, kad viešumoje jis išties buvo toks mielas ir žavus. Jeigu jums reikia įrodymų, paklausinėkite draugų, kolegų, kaimynų.

 

Net jeigu papasakosite jiems visą savo baisią istoriją nuo pradžių iki galo, jiems vis tiek atrodys, kad tasai žmogus yra be galo mielas. Dar daugiau – pašnekovai apkaltins jus pernelyg dideliu emocingumu, pernelyg siauru požiūriu, suabejos, ar kalbate tiesą, gal tiesiog siekiate apjuodinti tokį puikų partnerį už kokią nors nežymų nusižengimą. Jūs baisiai nustebsite, kad niekas kitas nemato tikrojo to žmogaus veido ir net neįsivaizduoja, kokia tamsa slepiasi jo viduje. Tačiau taip nutinka tik dėl to, kad jūs patys pradžioje buvote taip sužavėti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Toksiški žmonės – manipuliacijų guru ir ekspertai. Jie idealūs viešumoje, žmonėse, kadangi iš visų jėgų kuria maksimaliai teigiamą įvaizdį. O jei pasakysite ką nors nemalonaus apie savo toksišką partnerį, tai blogu ir piktu aplinkiniai ims laikyti būtent jus. Toksiškas žmogus daro viską įmanomą, kad patrauktų žmones į savo pusę. Jis sumaniai iškraipo tiesą ir apsimeta nekaltai apkalbama ir skriaudžiama auka.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kai susitikinėjate su toksišku partneriu, jausitės tarsi ne savo rogėse. Jūs niekada neatsidursite jo dėmesio centre. Galite pamiršti saugumo ir ramybės jausmus. Tačiau toksiškam partneriui ir šito nepakanka. Jis nori, kad visas aplinkinis pasaulis žvelgtų į jus kaip į neadekvatų žmogų. Jis nori, kad pasijaustumėte izoliuoti, juk jei neturėsite į ką kreiptis, jums teks grįžti atgal pas jį. Jums teks pasilikti su juo. Būtent šito jis siekia.

 

Būkite atsargūs. Pradžioje toksiški žmonės atrodo pačiais geriausiais pasaulyje. Jeigu plėtojantis jūsų santykiams pamatėte, kaip jis palaipsniui keičiasi ir vis labiau jus slegia bei kontroliuoja, bėkite, kiek tik kojos neša, nes jis visai ne tas žmogus, su kuriuo kitados susipažinote. Tai ne tas nuostabus žmogus, kurį įsimylėjote. Į tikrąjį save jis patyliukais atvirsta tik dabar. Ir kai kaukė bus galutinai nusimesta, jus apims siaubas, kai pamatysite, kokia pabaisa priešais jus stovi.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite