„Šunelis vienaragis“ – išskirtinės išvaizdos mažylis sužavėjo pasaulį

© dog_rates | Twitter
Šaltinis: gismeteo.lt

Su antra uodega, augančia tiesiai snukelio viduryje, gimęs šunelis buvo priimtas šunų prieglaudos globai po to, kai jis buvo surastas vienišas klaidžiojantis gatvėmis.

 

Dviuodegis šuniukas, pavadintas Narwhal, taip pagerbiant jo papildomą galvos ataugą, apibūdinamas kaip „su nedidele anomalija tačiau absoliučiai tobulas“.

 

10 savaičių mažylį priėmė „Mac‘s Mission“ pagalbos centras Misūryje (JAV), kuris specializuojasi šunų su specialiaisiais poreikiais globoje.

 

Pilnas šuneliui suteiktas vardas: „Narwhal – mažasis magiškasis kudlotasis vienaragis“.

 

„Tai tikrai pats magiškiausias padaras, kokį jums kada nors teks išvysti ir jis toks laimingas,“ – sakė pagalbos centro įkūrėja Rocheller Steffen.

 

Ji teigė: „Visi nori jį pamatyti. Sulaukėme gausybės savanorių, kurie ateina ir sako: „Ei, ar galėčiau pažaisti su Narwhal“? Kadangi jis toks mielas, dėl to dabar tapo tikra asmenukių įžymybe.“
Vizito pas veterinarą metu paaiškėjo, kad šunelis yra puikios sveikatos, o rentgeno nuotrauka atskleidė, kad jo veido srityje išaugusioje uodegoje nėra kaulų, tai reiškia, kad vizginti mažosios uodegėlės nepavyks.

 

Steffen pasakojo, kad jos centras specializuojasi „nekokybiškų“ gyvūnų globoje, kurie niekur kitur neturėtų jokio šanso.

 

Jų centre buvo atsidūręs šuo su penkiomis kojomis, trikojis taksas, akli ir kurti gyvūnai, šunys su nesuaugusiais gomuriais ir erkučių sukeltu nuplikimu, tačiau toks atvejis kaip Narwhal – pirmasis.

 

Visgi, jei šuneliui mažoji uodega pradėtų trukdyti (augti į vidų ar lystų į akis), tektų ją pašalinti.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Pagalbos centro vadovės teigimu, jie neleis Narwhal būti perimtam globoti šeimoje, kol jie nebus tikri kad priekinė uodega nebesivysto ir netaps problema gyvūnui augant.

 

„Mes nenorime kad praėjus porai savaičių nuo jo išvykimo tai taptų problema,“ – sakė moteris.

 

Šiai dienai jis yra paprasčiausias, laimingas, sveikas šunelis, sulaukiantis didžiulio dėmesio.

 

Šaltinis: https://www.gismeteo.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite