Realybę sudaro daugybė paralelinių visatų, tikina fizikas

Žmonija įpratusi suvokti realybę kaip vieną savo būties aspektą. Mokslininkai įsitikinę, kad gali būti daugialypė versija, tai yra skirtingos realybės versijos. Remiantis teorija, Visata išsišakoja kiekvieną kartą, kai situacija turi keletą scenarijų, praneša portalas Planetanovosti.com

 

Pasirodo, kiekvienas iš mūsų gyvena tam tikroje daugialypės versijos šakoje. Gali būti neribotas realybės variantų skaičius, o lygiagrečiose visatose egzistuoja galimas pasaulis, kurio mes atsisakėme (nepasirinkome vienokio ar kitokio problemos sprendimo).

 

Fizikas iš Kalifornijos, Seanas Carrollas, savo mintis apie paralelinę realybę išdėstė knygoje „Kažkas giliai paslėpto“. Savo poziciją jis paaiškino NBC žurnalistams, pažymėdamas, kad teorija iš tikrųjų turi tam tikrą prasmę ir logišką pagrindimą.

 

Specialistas negali tiksliai pasakyti, kiek gali būti lygiagrečių visatų, kur mes priėmėme skirtingus sprendimus. Gali būti begalė kitų realybių.

 

Verta paminėti, kad panašias idėjas palaikė ir Stephenas Hawkingas. Jis tikėjo, kad Didysis sprogimas pagimdė ne vieną visatą.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
susietumas

čia tik požiūris į “vieną pusę”.. iš tiesų begalybė begalybių egzistuoja ir į makro pusę, kitaip tariant yra begalybė begalo “tolimų” Visatų, kaip ir begalybė “vidinių” Visatų mūsų lygmenyje. Ryšys tarp jų egzistuoja per visuotinį susietumą.

Taip pat skaitykite