Rasta 1898 metų nuotrauka, kurioje mergaitė atrodo identiškai kaip Greta Tunberg

Neįtikėtina, Greta Tunberg buvo aptikta 1898 m. nuotraukoje. Tai daugeliui sukėlė nuostabą ir net šoką, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Prieš kurį laiką rasta nuotrauka, padaryta prieš 105 metus iki Gretos Tunberg gimimo. Nufotografuota mergina, atrodo neįtikėtinai panaši į Gretą.

 

Scott Waring, remdamasis „youtuber Art Art“, pakomentavo šį sutapimą kaip labai savotišką. Jis tikina, kad Greta yra keliautoja laike, bandanti pakeisti mūsų pasaulį į gerąją pusę. „Art Alien“ rasta maždaug 120 metų senumo nuotrauka patvirtina tokią teoriją. Be to, toks fenomenas paaiškintų, kodėl vaikui buvo leista kalbėti JT ir kodėl mergaitė išgarsėjo visame pasaulyje vos ne per vieną naktį.

 

Kai kurie žmonės mano, kad ši nuotrauka suklastota. Tačiau dauguma vis dar linkę manyti, jog fotografija patvirtina faktą, kad kelionės laiku tikros.

 

Yra ir kitų keistų versijų, pavyzdžiui, kad Greta Cindy lėlės klonas, kurią galima pamatyti filme „6 diena“.

 

Kad ir kokios būtų keistos kalbos ar teorijos, akivaizdu, jog Greta Tunberg viena iš naujojo amžiaus vaikų, skatinančių atidžiai pažvelgti į esamas pasaulio problemas ir jas spręsti.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite