Prisikėlusiųjų prisiminimai: klinikinę mirtį išgyvenę žmonės pasakoja, ką matė

Tyrimo metu, žmonės, išgyvenę klinikinę mirtį, olandų ekspertui pasakojo, ką matė „kitame pasaulyje“. Iš viso ekspertai apklausė 344 įvairaus amžiaus žmones, praneša portalas Planetanovosti.com.

 

Kaip paaiškėjo, 12% respondentų susitiko su mirusiais giminaičiais ar draugais. Daugelis žmonių žiūrėjo filmą apie savo gyvenimą: jie matė savo prisiminimus. Ir žinoma, „vartus į rojų“, tai yra, šviesą tunelio gale.

 

Apie 18% dalyvių teigė, kad galėjo aiškiai girdėti gydytojų pokalbius, taip pat matyti patalpą, kurioje gulėjo. Ši informacija privertė mokslininkus rimtai susimąstyti: žmogus, būdamas klinikinės mirties būsenoje, teoriškai nesugeba suvokti ir analizuoti informacijos.

 

Ekspertai tai priskiria tam, kad smegenys keletą minučių funkcionuoja po širdies sustojimo. Taip pat verta paminėti, kad smegenyse vykstantys procesai gali būti tokie nereikšmingi, kad įranga jų neužfiksuoja. Tai reiškia, kad asmuo toliau analizuos aplinkybes, o gydytojai galvos apie jo galutinę mirtį. Ekspertai dar turi ko išmokti.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kristus

Buvau miręęs, taip sakė mano aplinkiniai.. Aš pats nieko nejaučiau, tik “angelai” manimi rūpinosi ir aš sugrįžau. Terminas “angelai” nėra apibrėžtas, jie buvo labai panašūs į eilinius medikus. Problema tik tame, kad realiai neatsirado jokių medikų, kurie būtų registravę mnano mirtį.

Taip pat skaitykite