Pasirodo, jog kalba yra tiesiogiai susijusi su mūsų sveikata ir finansine gerove

Karmą lemia mūsų kalba. Tai taikoma ne tik dvasingiems žmonėms, bet ir tiems, kurie nori pasiekti materialinės sėkmės. Gebėjimas kalbėti ir klausytis yra labai rimtai tiriamas visose verslo mokyklose. Ten labai cituojamas Budos teiginys, kad galima žmogų nužudyti žodžiu ir, kad trys minutės pykčio gali sunaikinti dešimties metų draugystę. Žodžiai labai tiksliai apibūdina mūsų karmą.

 

Dešimt metų galite užsiimti dvasiniu tobulėjimu ir labdaringa veikla, tačiau, įžeidę puikią asmenybę, galite viską prarasti. Vedų ​​astrologija teigia, kad šešėlinė planeta Ketu yra atsakinga už įžeidinėjimus. Ketu yra greitai reaguojanti planeta, kuri taip pat suteikia išsivadavimą. Neigiamu aspektu ji baudžia už įžeidinėjimus ir nepagarbų kalbėjimą, greitai atimdama iš žmogaus viską, ką jis pasiekė dvasine ir materialine prasme.

 

Vedų ​​civilizacijoje kiekvienas asmuo buvo išmokytas atidžiai stebėti savo kalbą. Kol žmogus nekalba, sunku jį atpažinti. Kvailį ir protingą žmogų atskiriame būtent tada, kai jie kalba, nes kalba turi labai stiprią energiją. Specialistai, turintys subtilų regėjimą, teigia, kad žmonės, bendraujantys nepadoriais žodžiais, grubiai ir piktnaudžiaujantys tam tikrais dalykais, gauna juodą dėmę, kuri per porą metų gali virsti vėžiniu naviku.

 

Svarbiausias dalykas, kuriam kalba mums skirta, yra maldų, mantrų skaitymas ir temų, kurios priartina Dieviškumą, aptarimas. Taip pat kalba padeda aptarti praktinius reikalus ir bendrauti su artimaisiais. Ajurveda teigia, kad kalba yra prana apraiška. Prana yra gyvybės jėga, visuotinė energija. Kuo daugiau žmogus turi pranos, tuo sveikesnis, sėkmingesnis, charizmatiškesnis ir harmoningesnis jis yra. Taigi, pirmiausia, prana vartojama tada, kai žmogus kalba. Ypač kai kas nors yra kritikuojamas, smerkiamas. Remiantis statistika, 90% visų kivirčų kyla dėl to, kad blogai apie ką nors kalbame.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Sėkmingiausi yra tie žmonės, kurie maloniai kalba ir žino, kaip valdyti savo kalbą. Bhagavad-gita teigia, kad kalbos asketizmas yra sugebėjimas maloniai pasakyti tiesą. . Atkreipkite dėmesį, kad sėkmingesnės yra šalys, turinčios aukštą kalbėjimo kultūrą – Japonija, Vokietija ir kitos valstybės, įtrauktos į G-8 (Didįjį Aštuonetą). Dabar vykstanti kultūrinė degeneracija ir kalbos kultūros degradacija daro įtaką tiek ekonomikai, tiek dvasiniam žmogaus gyvenimui. Rytuose žmogus, kuris negali kontroliuoti savo kalbos, yra laikomas labai primityviu, nors Vakaruose jis gali būti profesorius.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Svarbu atsiminti, kad jei ką nors kritikuojame, perimame to žmogaus blogąsias savybes. Tai yra karmos dėsnis. Todėl Vedos ragina visada kalbėti apie Dievą ir šventuosius bei juos girti – tai lengviausias būdas įgyti dieviškųjų savybių. Jei norite įgyti tam tikrų savybių, jums tiesiog reikia perskaityti apie šventąjį, kuris jas turi, arba aptarti jo savybes su kuo nors. Jau seniai pastebėta, kad mes įgyjame žmogaus, apie kurį galvojame, savybes, todėl net Vakaruose psichologai pataria galvoti ir kalbėti apie sėkmingus ir darnius žmones.

 

Tačiau kuo daugiau mumyse egoizmo ir pavydo, tuo sunkiau mums gerai kalbėti apie ką nors. Turime išmokti nieko nekritikuoti. Tas, kuris mus kritikuoja, atiduoda mums savo teigiamą karmą ir pašalina mūsų blogąją. Todėl Vedos ir teigia, kad gerai, kai mus kritikuoja. Kodėl mažai kalbantys žmonės pasiekia daugiau? Jie nepraranda karmos energijos.

 

Tikimės, jog dabar suprasite, kaip reikia vartoti kalbą ir neprarasti gerosios karmos energijos!

 

Šaltinis: https://www.zinoti.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite