Neįtikėtinas incidentas Zimbabvėje: undinės pagrobė moterį ir dvi savaites laikė povandeniniame urve

Gana neįprasta istorija pasirodė leidinyje „Zimbabwe News“. Rugsėjį Claris Chama nusprendė paplaukioti Sebakvos upe su savo seserimi Melody. Moterys vandenyje pamatė žuvį, kurią norėjo sugauti. Kažkas sugavo Klarisą už kojos ir nutempė po vandeniu į vieną iš ten pasislėpusių urvų, praneša portalas PLANETANOVOSTI.COM.

 

Vėliau moteris pasakojo, kad viršutinė tos būtybės kūno dalis buvo panaši į žmogaus, o apatinė – kaip žuvies. Undinių po vandeniu buvo ir daugiau. Visos – tikros gražuolės. Su Claris jos elgėsi gražiai, visas dvi savaites, kurias praleido kartu maitino ją žalia žuvimi.

 

Tuo tarpu Melody ir artimieji, po to, kai Claris dingo po vandeniu, ieškojo žiniuonio ar burtininko, kuris galėtų išlaisvinti seserį iš nelaisvės. Kaip paaiškėjo, daugelis negalėjo to sau leisti arba teigė, kad Claris jau seniai mirusi. Atsirado tik vienas -žynys, vardu Mazzibaba Edbornas, kuris sutiko pagelbėti.

 

Upės krante vykęs ritualas privertė undines grąžinti Claris. Moteris kurį laiką neatgavo sąmonės. Pranašas privertė visus spjaudyti ant jos kūno, ir netrukus Claris atvėrė akis.

 

Įdomu tai, kad undinės Claris padovanojo vaistų ir dovanų krepšį. Jos sakė, kad moteris turėtų gydyti žmones šiomis dovanomis. Deja, žynys viską sudegino.

 

Verta paminėti, kad žmonės Afrikoje vis dar nuoširdžiai tiki piktosiomis dvasiomis, burtais, užkeikimais ir pan.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite