Kodėl kartais atrodo, kad traukos dėsnis neveikia?

Apie traukos dėsnį, skelbiantį, jog mintimis galima pritraukti įvairius norimus dalykus, esame girdėję ne kartą. Gal net ne vienas esame bandę vizualizuoti kažkokius pageidaujamus įvykius, ar kartoti afirmacijas trokštamam rezultatui pasiekti. Deja, toli gražu, prisitraukti tai, ko norime, pavyksta ne visada. Kodėl? Ar traukos dėsnis veikia ne visus?

 

Puikiai prisimenu, kaip viena pažįstama, perskaičiusi knygą apie minčių galias, nusprendė pabandyti prisitraukti pinigus – kartojo sau, kad yra turtinga, užsirašinėjo lapelius ir t. t. Deja, eksperimentas nepavyko.

 

Jokių stebuklų čia nėra. Taip pat nėra ir išimčių – traukos dėsnis veikia visada ir visur. Jis veikia ne tik reaguodamas į mūsų sąmoningas mintis, tačiau ir į tai, kas vyksta pasąmonėje. Tik tiek, kad pasąmoninio vyksmo mes patys nepastebime.

 

Paprastai žmogaus pasąmonėje slypintis informacijos kiekis būna daugybę kartų didesnis, nei tas, kurį jis suvokia sąmoningai. Taigi, jeigu turite savyje užslėptą programą, skelbiančią, jog esate nevertas turtų, galite iki pamėlynavimo kartoti sau, jog esate turtingas – traukos dėsnis sąžiningai bendradarbiaus su ta nelemta skurdo programa (juolab, šita programa, tikėtina, nuo seno išsikerojusi jumyse ir savo pozicijų taip lengvai neužleis).

 

Iš kur atsiranda pasąmoninės programos?

 

Didžioji dalis jų su jumis jau nuo vaikystės. Pavyzdžiui, tėvai nuolatos kartodavo, kad vis nėra pinigų ir niekada nebus. Jūs tą vis girdėdavote ir, kadangi tėvai jums buvo autoritetas, jūsų pasąmonėje tvirtai įsirašė “pinigų nėra ir niekada nebus”. Tokia informacija gali įsirašyti ne tik nuolatos vis girdint kažką, bet ir stebint aplinkoje vykstančius dalykus, imant pavyzdį iš tėvų, draugų, mokytojų ar kaimynų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Nemažą įtaką mūsų pasąmonei šiuo metu daro ir įvairios žiniasklaidos priemonės. Jeigu jūs dažnai žiūrite “žinias” bei kasdien gaunate informacijos, kaip kažkas kažką nužudė, užpuolė ar apiplėšė, jūsų pasąmonėje tai kaupiasi bei, tikėtina, formuojasi programa, skelbianti, kad aplinka yra pavojinga, pilna nusikaltėlių ir pan.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ar visos programos yra kenksmingos?

 

Žinoma, kad ne. Negatyvios programos pritraukia nemalonius įvykius, o pozityvios – malonius, gražius, įkvepiančius. Beje, jei jūsų gyvenime nuolat vyksta kažkas negero, tai tik sustiprina jūsų negatyvų nusistatymą ir dar labiau sutvirtina už tai atsakingą programą. Įsisuka uždaras, vis intensyvėjantis negatyvo ratas. Tas pats vyksta ir su pozityviomis programomis.

 

Ar galima šitas programas pakoreguoti arba pakeisti kitomis?

 

Jau ne kartą esate girdėję, jog pakeitus mąstymą, keičiasi ir gyvenimas. Tą padaryti dažnai gali būti sudėtinga – juk reikia mokytis mąstyti kitaip, nei iki šiol. Būtent todėl žmonės ieško sau mokytojų, padėjėjų, “guru” ir pan., kurie pagelbėtų kovoje su savimi. Būtent todėl dabar galima rasti tiek įvairių savęs pažinimo, lavinimo ir keitimo technikų bei betodikų. Atsirinkus tinkamas tikrai įmanoma persiprojektuoti visą savo gyvenimą, tačiau, ar tai jums iš tiesų pavyks – spręsite tik jūs. Kelias į sąmoningumą dažnai būna ne vien “rožėmis klotas”. Kuo labiau mes suvokiame save, tuo aiškiau pamatome pamažu iš pasąmonės išnyrančias negatyvias, stabdančias programas, blokus, įsitikinimus, mums patiems nepatinkančius polinkius. Dažnai žmones tai gąsdina ir skatina grįžti atgal, kur viskas atrodė, kad ir nemalonu, bet įprasta bei pažįstama.

 

Jurgita Barišauskienė

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite