Kaip pasielgė žmona su vyro prašymu

Vyras visą gyvenimą pragyveno provincijos miestelyje. Jis dirbo trijose vietose, kad galėtų sutaupyti kuo daugiau pinigų. Ir kaip jūs manote, kam?

 

Ne, žmonai ir vaikams jis nieko nepirko. Jis taupė, taupė, o aplinkiniai niekaip negalėjo suprasti, kam jam tiek pinigų…

 

Žmona augino vaikus vien už savo pinigus. Vyras nedavė nė cento. Greitu laiku jis susirgo ir suprato, kad liga labai rimta.

 

Jis pasikvietė žmoną ir gana rimtai pasakė:

 

– Sudėk visus mano uždirbtus pinigus į maišą ir pažadėk, kad įdėsi juos į mano karstą! Tik nedrįsk manęs apgaudinėti! Žinok, aš neduosiu tau ramybės iš ano pasaulio, jei tu nepadarysi, kaip aš sakau!

 

Žmona, žinoma, buvo šokiruota, išgirdusi savo vyro paskutinį norą. Vyras mirė. Ji tikėjosi, kad jo siela bus patenkinta, juk ji turėjo išpildyti duotą pažadą.

 

Ir štai, kai laidotuvių metu ji ištiesė paketą su pinigais, kad įdėtų jį į karstą, draugė sugriebė ją už rankos:

 

– Tai tu vakar rimtai sakei, kad padėsi tokius pinigus po žeme?!

 

– Aš juk sąžininga moteris! Aš padėjau visus jo pinigus į banką ir išrašiau jam čekį. Dabar čekis ilsėsis su juo. Kai tik supras, kad jam reikia pinigų, tegu nueina ir išsigrynina!

 

O kaip pasielgtumėt jūs? Palikite komentarus, mes džiaugsimės, jei jūs pasidalinsite su mumis savo nuomone…

 

Šaltinis: https://zibainis.lt/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ArthurHyuga

Ji nuostabi, bet aš mirdamas iš meilės palikčiau visus savo pinigus savo žmonai, bet tik tuo atveju jeigu ji nuoširdžiai mylės ir nesieks turto laukdama mano mirties…

ArthurHyuga

Ji nuostabi

Taip pat skaitykite