Horoskopas moterims 2019 m. lapkričio mėnesiui

Horoskopas žada Zodiako rato atstovams gana problematišką lapkritį. Norėdamos jį pragyventi pakankamai sėkmingai ir visada būti vienu žingsniu priekyje, klausykite astrologų šio mėnesio rekomendacijų.

 

Paskutinį rudens mėnesį turės įtakos retro Merkurijus Skorpiono ženkle. Šis derinys neišvengiamai sukels didelį praeities poveikį dabarčiai. Pats Merkurijaus retrogradas yra neigiamas, atnešantis atsitiktinumus ir sukeliantis chaosą. Bet netvarkos ir netikėtumų mėgėjoms tai atneš užimtą, atradimų ir paslapčių kupiną mėnesį. O visoms kitoms astrologai pataria apsišarvuoti kantrybe ir vadovautis asmeninėmis rekomendacijomis.

 

Avinas

 

Moteriškos lyties Avinai turės daug netikėtumų, ypač lapkričio pradžioje. Bet apskritai mėnuo žada būti gana sėkmingas. Aviną netikėti skambučiai, lemtingi susitikimai, jaudinantys pokyčiai. Vis dėlto dinamiškesnei plėtrai geriau teikti pirmenybę saikingai, bent jau iki lapkričio 19 d. Patariama sumažinti spaudimą ir norą reikalauti savo, nes ryžtingi veiksmai ir drąsūs sprendimai bus priešingi. Iki lapkričio 19 dienos už kiekvieną iškovotą pergalę turėsite sumokėti kažkuo svarbiu ir dideliu, tačiau po to, kai Marsas pateks į Skorpiono ženklą, Avinų moterims suteiks galimybę pasiekti tai, ko jos nori.

 

Jautis

 

Jaučio ženklo atstovėms retrogradinis Merkurijus atneš keistus skambučius iš praeities ir skeletus, iškrentančius iš spintos. Lapkritį pasitarnaus ramybė ir išmintingumas, nes praeities vaiduokliai puls labai atkakliai. Mažos klaidos, pamiršti pažadai, buvę meilužiai – visa tai erzins, bet kartu sukels nostalgiją. Jautis turės sunkų pasirinkimą: įsileisti praeitį į savo gyvenimą ar atsikratyti jos, baigiant tikrai svarbiais dalykais. Bet koks lapkritį priimtas sprendimas, padės perversti naują gyvenimo puslapį.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dvyniai

 

Lapkritį drausmė ir tvarka padės Dvynių moterims neutralizuoti retrogradinio Merkurijaus chaosą. Piniginiais klausimais turite būti ypač atsargios: kyla didelė sukčiavimo ir didelių nuostolių rizika. Astrologai pataria Dvyniams būti atsargiems visose srityse, ypač vengti emociškai intensyvių ginčų ir situacijų. Apskritai bet kokį išorinį neigiamą poveikį reikėtų kuo labiau sumažinti, kad veltui neprarastumėte energijos. Šio mėnesio vidinė harmonija ir sąmonės higiena yra geriausi pagalbininkai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Vėžys

 

Kaip žinote, kas nori pakeisti savo gyvenimą, jis dėl to stengiasi. Šį mėnesį, dėka Veneros ir Jupiterio, Vėžiukės galės daug nuveikti. Tačiau tam jūs turėsite pažvelgti į kai kuriuos dalykus kitu kampu ir tikriausiai pakeisti veiksmų strategiją. Vėžio atstovėms, patiriančioms probleminį periodą ar asmenines dramas, astrologai turi gerų naujienų: būtent pirmaisiais mėnesio dešimtadieniais planetoms bus suteikta galimybė suklijuoti, atrodytų, amžiams sudužusius dalykus.

 

Liūtas

 

Lapkritis Liūtėms patariama rūpintis savo sveikata ir investuoti asmeninius išteklius į verslą bei asmenines sritis. Astrologai pataria daugiau sportuoti, pasivaikščioti gryname ore ir rūpintis savimi: tai padės išlaikyti reikiamą energijos lygį ir pasiekti išsikeltus tikslus. Tačiau to, ko lapkričio mėnesio Liūto atstovės neturėtų daryti, yra bandymas įsikišti į kitų gyvenimus. Net jei Liūtes veda tik geri ketinimai, svarbu visomis išgalėmis nesikišti į kitų žmonių reikalus. Tokia intervencija pakenks ir Liūtėms, ir tiems, kuriais jos bando pasirūpinti.

 

Mergelė

 

Šį mėnesį Mergelės norės užsiimti mėgstama veikla, nerūpestingai leisti laiką ir atsipalaiduoti. Šį lapkritį kūrybinė energija iš Marso tekės į Svarstykles, stumdama į lengvumą, šviežias idėjas ir gyvas emocijas. Pasitikėdama Marso palankumu, Mergelė turėtų savarankiškai imtis priemonių, kad įgyvendintų savo svajones. Priešakyje – puikus laikas daryti lemiamą, lemtingą šuolį į priekį.

 

Svarstyklės

 

Venera Šaulyje Svarstyklių moterims žada puikų mėnesį palaikyti draugystę, susirasti naujų draugų ir apskritai bet kokią socialinę veiklą. Galimi netikėti radikalūs pokyčiai, taip pat ir verslo srityje. Tiesa, gausybė didelių ir mažų užduočių, atsirandančių iš niekur, užpildys Svarstyklių dienas nuo ryto iki vakaro. Atlaikyti šį jaudinantį, bet varginantį išbandymą padės stipri energija ir pasitenkinimo jausmas. Tačiau astrologai nerekomenduoja mesti dalykų per vidurį: rizikuojate prarasti galimybes ir pralaimėti.

 

Skorpionas

 

Planetų susikaupimas Skorpiono ženkle neišgelbės Skorpiono atstovių nuo iliuzijų nelaisvės. Šį mėnesį moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, rizikuoja susidurti su savanaudžiais ir piktais žmonėmis. Tai nėra nesėkmės ruožas: tokia yra Merkurijaus, kuris visada žlugdo, įtaka. Astrologai rekomenduoja atidžiau rūpintis aplinkiniais, nepatikėti savo paslapčių pašaliniams žmonėms, netikėti sapnais ir nepasikliauti intuicija. Remiantis mėnesio prognozėmis, lapkritis geriausiai praleidžiamas demonstruojant visatos racionalumą ir logiką. Tada visos pradėtos veiklos įgis sėkmės užtaisą ir bus sėkmingos.

 

Šaulys

 

Jupiteris Šauliui atvers naujus kelius, todėl daugeliui teks susidurti su poreikiu pasirinkti tolesnį plėtros etapą. Meilės srityje gali kilti abejonių, taip pat daug žadančių, tačiau nepatogių verslo pasiūlymų. Astrologai pataria išanalizuoti tai, kas vyksta, pasverti visus „už“ ir „prieš“, nes teisingam sprendimui priimti neužteks vien intuicijos balso. Nenusiminti susidūrus su bėdomis yra naudinga asmeniniam ir verslo vystymuisi.

 

Ožiaragis

 

Lapkritis Ožiaragio atstovėms atneš problemas, kurias sukelia stiprūs jausmai, pavyzdžiui, pavydas, pyktis, pasipiktinimas. Be to, kažkieno neigiama įtaka bus ne mažiau pavojinga. Todėl Ožiaragio atstovėms, ypač mėnesio pradžioje, svarbu neužlipti ant mėgstamo grėblio, taip pat apgalvoti savo sprendimus keliais žingsniais į priekį. Neptūno suaktyvinimas leidžia manyti, kad kažkas aplinkoje žais nesąžiningą žaidimą, o šį mėnesį paslaptis paaiškės. Tačiau neieškokite priešo visuose pažįstamuose: artėjantis lapkritis gali nustebinti. Galite sumažinti neigiamą astrologinės įtakos poveikį, apsupdami save amuletais ir talismanais.

 

Vandenis

 

Paskutinis rudens mėnuo, susijęs su Neptūno suaktyvinimu, yra Vandenio laikas, todėl dabar daug rizikingų žingsnių ir sunkių tikslų gali atnešti tai, ko nori. Astrologai pataria sustiprinti naujas idėjas veiksmais ir nebijoti pokyčių. Vienintelis dalykas, dėl kurio reikės daugiau atsargumo ir santūrumo, yra žodžiai ir formuluotės: kyla pavojus pasakyti per daug, atskleisti paslaptis, išduoti konfidencialią informaciją ar įžeisti svarbų asmenį. Net nekenksmingas pokalbis lapkritį gali sukelti rimtų problemų. Taigi tam tikras izoliavimas ir santūrumas yra geriau už socialumą.

 

Žuvys

 

Artėjantis lapkritis Žuvims suteiks svajingą nuotaiką su nostalgiškais sveikinimais iš praeities. Tačiau nepainiokite praeities su ateitimi ir kurkite savo gyvenimą, žiūrėdami į prabėgusias dienas. Dabar svarbu parodyti artimiesiems, kad jie yra mylimi ir vertinami. Tačiau noras pasaldinti liūdesį, net jei ir malonus, gali sukelti problemų santykiuose. Stenkitės meluoti kuo mažiau, net sau ir net iki mažiausios detalės – melas gali atsisukti prieš jus. Tik nuoširdumas padės išsilaisvinti iš retrogradinio Merkurijaus įtakos ir pradėti kelią į naujas pergales.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite