Ateiviai, susisiekę su vienu ufologu, informavo kaip Žemė mirs

Pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie NASA ir kitas kosmoso agentūras, turinčias informacijos apie asteroidą Apophis, kurį mokslininkai atrado 2004 m. Anksčiau ekspertai tvirtino, kad asteroido susidūrimo su mūsų planeta tikimybė yra labai maža. Tačiau, jei taip atsitiks, asteroidas paliks didžiulį kraterį, kurio skersmuo gali būti iki 6 kilometrų. 300 kilometrų spinduliu viskas bus paversta dulkėmis dėl smūgio bangos, praneša portalas Planetanovosti.com pagal naujienas „Daily Express“.

 

Verta paminėti, kad 1981 m. vienas iš ufologų Billy Meyeris paskelbė, jog ateiviai turėjo su juo kontaktą. Jie kalbėjo apie tai, kad link Žemės skrieja didžiulis asteroidas, kuris nukritęs išprovokuos plyšio atsiradimą iš Juodosios jūros į šiaurę. Iš šio įtrūkimo pradės tekėti lava, kuri užlies visą planetą.

 

Laikui bėgant buvo patvirtinta daug to, ką tariamai pasakojo Meyerio ateiviai. Todėl šiandien kai kurie ekspertai įsitikinę, kad būtent asteroidas Apophis sukels žmonijos ir Žemės mirtį.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nu pagaliau

viskas baigsis. pagaliau.

...

Gal turit kas kontaktus perkraustytojų? Reiktų baldus, daiktus pergabenti į Marsą. Su kainom į PM. Dėl lavos tekėjimo pirmam komentarui: kam kalbi nesąmones apie tai, ko neišmanai? Tarkim, su tuo ufonautu susisiekė ne Žemės ufonautai. Apie Žemės sandarą, fiziką ir kitus dalykus nė velnio neišmano. Jam pasakė: į Žemę lups asteroidas, ištekės lava ir bus batai. Matai, Žemėje vyksta ir kiti reiškiniai, ne vien gravitacija. Jeigu tiesiog pasvarstant, ką jis turėjo galvoje “ištekės lava”, Juodoji jūra yra šalia Viduržemio jūros. O per jos vidurį susijungia Euroazijos ir Afrikos tektoninės plokštės. Kas čia žino, kaip viskas pasibaigtų asteroidui nukritus į Euroazijos… Skaityti daugiau »

Vulkanas

>> plyšio atsiradimą iš Juodosios jūros į šiaurę. Iš šio įtrūkimo pradės tekėti lava.

Iš kokių durnynų šie kliedesiai? Net jei kažkas padarytų “plyšį”, lava vis tiek netekėtų, nes ją palaiko gravitacija.

.. čia matyt puspročio sąsajos su vulkanu, kur lava teka visai dėl kitų priežasčių.

Taip pat skaitykite