Artėjama prie išvados, jog Visata – tai vientisas organizmas

Galaktikos, esančios milijonų šviesmečių atstumu viena nuo kitos, gali būti sujungtos nematomu gigantiškų tarpgalaktinių struktūrų tinklu, ir ši nematoma jėga verčia jas sinchronizuotis tokiu būdu, kurio astrofizikai paaiškinti negali.

 

Šis atradimas gali priversti mus permąstyti savo supratimą apie Visatą. „Stebimas reiškinys tiesiog turi būti kažkaip susijęs su didelio masto kosminėmis struktūromis, antraip galaktikos, atskirtos šešių megaparsekų atstumu (apie 20 milijonų šviesmečių), negalėtų tiesiogiai sąveikauti viena su kita“, – portalui Vice pasakojo Korėjos astronomijos ir kosmologijos instituto darbuotojas Hyeop Lee.

 

Astronomai ir anksčiau stebėjo sinchroninį galaktikų judėjimą. Pats Lee neseniai paskelbtame darbe išsamiai aprašė šimtus galaktikų, kurios tiksliai atkartoja viena kitos judėjimą, nors jas skiria milijonai šviesmečių. Kitame mokslinio leidinio „Astronomy and Astrophysics“ 2014 metais paskelbtame mokslo tyrime yra aprašytos supermasyvios juodosios skylės, kurios taip pat buvo orientuotos į tarpusavio sąveiką, nors vienos nuo kitų buvo nutolusios milijardais šviesmečių.

 

Senovės žvaigždžių judėjimo abipusė orientacija ir sinchronizacija neprieštarauja šiuolaikiniams kosmologijos principams, tačiau astronomai yra suglumę dėl naujai atrastos sinchronizacijos masto ir atokumo.

 

Šaltinis: https://infa.lt

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dėsnis

Kada jus suprasit, kad visata yra vienas kūnas,planetos kaip organai jame,o mes tik organizmai,mikrobai….ir ne musu proteliams suprasti kieno tai kūnas ir kas yra aukščiau mūsų….

Ameba

Terminas “organizmas” reiškia dėsningai organizuotą visumą, o dėsningai organizuota ne tik ameba.

Anubis

Gali buti :) Jai visa materija yra susijusi į viena nietisą sistemą tada gal ir yra visata vientisas organizmas. Tik mažiau išsivysčiusiems organizmams visata atrodys kaip nepasiekiamas atstumas nuo taško A iki taško B.

Taip pat skaitykite