Vyriškos psichikos ypatumai, į kuriuos vertėtų atsižvelgti moterims

Į juos neatsižvelgus, garantuotai kils skandalas, o gal ir santykiai suirs. Norėčiau šiais principais pasidalinti, kad būtumėte apsiginklavusios.

 

Lyginimas su kitais

 

Nesvarbu su kuo – savo buvusiu, tėčiu, draugės vyru ar vaizduotėje nusipieštu idealu – tai vienas didžiausių įžeidimų vyrui iš visų įmanomų. Ir nemanykite, kad pateikusi kokį nors teigiamą pavyzdį, motyvuojate vyrą augti ir tobulėti. Absoliučiai ne. Efektas bus visiškai priešingas: vyras įsižeis, praras pasitikėjimą jumis, pasijaus nuvertintas kaip asmenybė.

 

Kai moteris ginčijasi, ji meta vyrui iššūkį

 

Jiedu svaidosi argumentais, žaidžia savotišką “krepšinį”. Tačiau vyro psichika tokia, kad jeigu metėte jam iššūkį, nuo tos akimirkos jūs jam ne moteris, o “kitos komandos” žaidėja – varžovė, konkurentė. Ir vyriški genai reikalauja įveikti varžovą bet kokia kaina, kitaip praloši pats. Ginčijatės su vyru? Būkite pasiruošusi žiauriam susirėmimui be jokių ceremonijų.

 

Spontaniškumas

 

Vyrai, ar bent jau dauguma iš jų – labai racionalios būtybės, jie visą laiką planuoja. O kas yra didžiausias bet kokio plano priešas? Teisingai – netikėtumas. Tai, ko baiminasi vyrai – kai į jų darnius planus įsipainioja, įsibrauna koks nors netikėtumas, pavyzdžiui moteriškas “Noriu!” Kaip išvengti skandalų? Apie savo norus reikia kalbėti. Ir išsakyti juos iš anksto, kad vyras suspėtų sugalvoti, kaip geriau pasinaudoti savo jėgomis ir laiku. Tuo pat metu, žinoma, niekas nepanaikino įvairių forsmažorų ar spontaniškų sielos polėkių.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pavydas

 

Destruktyvus jausmas, kurio pradžia slypi žemoje savivertėje, troškime žmogų kontroliuoti, įtarume. Paklausite: “Nejau visai nereaguoti, kai jis bendrauja su kita moterimi?” Priešingai – atkreipti dėmesį į tai būtina, o štai reaguoti reikia kitaip.

 

Vyrus siutina priekaištai: “Į ką ten spoksai?”, “Kodėl į ją pasižiūrėjai?” Užuot negatyviai reagavusios į pasąmoningą vyrų reakciją, geriau panaudokite ją savo interesų labui: išsiaiškinkite, kas būtent jam patinka, supraskite jo emocijas – šitaip sutvirtinsite pasitikėjimą ir emocinį ryšį su vyru.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite