Tragedija Tailande: šeši drambliai nukrito nuo krioklio mėgindami išgelbėti vienas kitą VIDEO

Tailande šeši laukiniai drambliai nuo krioklio nukrito tiesiai mirčiai į gniaužtus, kuomet bandė išgelbėti nelaimėje atsidūrusį bandos jauniklį.

 

Oficialios Tailando tarnybos pranešė, kad incidentas įvyko po to, kai mažylis drambliukas nuslydo nuo olos krašto ir nugarmėjo žemyn nuo krioklio Khao Yai Nacionaliniame parke, šalies pietuose.

 

Manoma, kad jauniklis nuskendo, o jo motina žuvo bandydama jį išgelbėti. Širdį veriančiame vaizdo įraše matomi du likę bandos drambliai, įstrigę olos krašto viršūnėje. Skelbiama, kad juos pavyko patraukti, tačiau jie patyrė milžnišką stresą.

 

 

Panašus incidentas čia įvyko 1992 metais, kuomet krioklyje žuvo aštuonių dramblių banda.

 

Tailando Nacionalinių parkų, laukinės gamtos ir augalų apsaugos departamentas paskelbė, kad jų pareigūnai į incidento vietą buvo iškviesti ankstyvą rytą kai sulaukė pranešimų, kad dramblių grupė blokuoja kelią, vedantį greta krioklio.

 

Trejų metų drambliuko kūnas buvo aptiktas netoli krioklio bazės praėjus trims valandoms po iškvietimo į incidento vietą. Tuomet, netoliese buvo pastebėti ir dar penkių dramblių kūnai.

 

Ši naujiena kaip mat apskriejo pasaulį ir sukrėtė daugelį žmonių. Šie gyvūnai žinomi kaip itin prisirišę prie vienas kito, saugantys vienas kitą ir gebantys liūdėti bei gedėti kai netenka savo šeimos nario.

 

Tokia didelė netektis gali labai stipriai paveikti likusius bandos narius.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Edwin Wiek, „Wildlife Friends Foundation Thailand“ organizacijos įkūrėjas, kalbėdamas su „BBC“ pasakojo, kad likę bandos drambliai, bandydami susitaikyti su savo šeimos narių praradimu, susidurs su dideliais emociniais sunkumais, nes drambliai yra plačiai žinomi dėl savo unikalių gedėjimo demonstravimo gebėjimų.

 

Anot jo, jiems taip pat bus sunku išgyventi, nes šie gyvūnai remiasi vienas kitu savisaugai ir pagalbai ieškant maisto. Wiek sakė: „Tai lyg pusės savo šeimos praradimas. Deja, nieko negalima padaryti, tokia ta gamta.“

 

Khao Yai Nacionalinis parkas pranešė nuo turistų uždarantis šios nelaimės vieta tapusio krioklio apylinkes.

 

Šaltinis: https://www.gismeteo.lt/news/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Restoranas

Parduodu dramblio mesa

Taip pat skaitykite