Sužinokite, kurių zodiako ženklų artimiausiu metu laukia išsiskyrimas su mylimuoju

Pradžia ir pabaiga būdinga visiems santykiams. Kartais sunku susitaikyti su tuo, kad ilgai puoselėti santykiai nutrūksta, tačiau toks gyvenimas.

 

Kai kuriems zodiako ženklams kaip tik numatoma išgyventi santykių pabaigą. Vieniems tai bus išsiskyrimas po trumpalaikės pažinties. Kitiems – ilgos partnerystės nutrūkimas.

 

Jei taip nutiks, jokiu būdu neužsidarykite ir nebūkite vieni. Ieškokite paguodos artimųjų rate.

 

Taip pat atminkite, kad ši prognozė nėra 100 % tiksli ir daug kas priklauso tik nuo jūsų. Galbūt sužinoję, kad jums pranašaujama santykių baigtis, suprasite, kad šis ryšys jums per daug svarbus ir rasite būdų jį išsaugoti.

 

Dvyniai

 

Dvyniai nuolat laukia permainų. Buvimas vienoje vietoje nėra jų stilius. Jų guvus protas nuolat reikalauja naujų patirčių.Gali būti, kad Dvynių partneris jau ilgą laiką laukė akimirkos, kai Dvyniai pagaliau susitupės ir imsis spręsti namų problemas. Deja, taip neįvyko. Bus sunku išvengti rimto pokalbio ir priekaištų. Dvynių partneris nuspręs, kad jam jau gana.

 

Liūtas

 

Liūtams atrodo, kad jų partneris jiems yra idealus. Todėl žinia apie norimus nutraukti santykius gali būti itin netikėta. Žinoma, Liūtas nesižemins ir neprašys sugrįžti. To nelesi jo orumas. Na, ir teisingai. Gera vieta ilgai tuščia nebūna. Netrukus į Liūto gyvenimą pasibels naujas mylimasis.

 

Svarstyklės

 

Rodos, romantika išseko, o pilka kasdienybė pasiglemžė tiek pačias Svarstykles, tiek jų partnerį. Būtų galima stengtis atgaivinti santykius, tačiau dėl įvairių priežasčių Svarstyklės nėra linkusios tai daryti. Kol Svarstyklės mąstys, kaip geriausia nutraukti šį užburtą ratą, jų partneris imsis iniciatyvos. Tai truputį užgaus Svarstyklių savigarbą, bet nieko nepadarysi.

 

Šaltinis: https://www.zinoti.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite