Sužinokite, kodėl senovėje namuose kartais degindavo lauro lapus!

Lauro lapas turi stebuklingų savybių. Jį naudodavo magai, burtininkai, juo gydomos ligos ir visokios nelaimės. Lauro lapas gali padėti žmonėms išpildyti brangiausius norus.

 

O kam reikia deginti lauro lapą?

 

Manoma, kad degdamas lauro lapas iš namų išvaro visą blogį, nes jo kvapas pasklinda po visus namų kampus ir užkampius. Piktosios dvasios, pabūgusios šio stebuklingo ir tik žmonėms malonaus kvapo, palieka tuos namus amžiams.

 

O jei lauro lapą uždegs žmogus, kuris ilgą laiką serga ir niekaip negali pasveikti, lauro gydomosios savybės užmuš visus virusus ir mikrobus, o pacientas greitai pasveiks.

 

Lauro lapą galima deginti ir norint, kad išsipildytų noras. Reikia paimti didžiausią lapą, padegti jį rankoje ir, kol jis lėtai liepsnoja, užmerkti akis ir įsivaizduoti, kaip išsipildo jūsų noras.

 

Lauro lapų kvapas palankiai veikia visą namų atmosferą. Jis padeda žmogui atsipalaiduoti, prisipildyti gyvybinės energijos ir įgyti jėgų po sunkios darbo dienos.

 

Šis kvapas sunaikina daugumą kenksmingų mikrobų kambaryje, o, lapui sudegus, namuose nebus jokio kito kvapo, išskyrus lauro lapo. Todėl šį lapą verta uždegti, jei namuose ilgai tvyro blogas kvapas, taip pat jei namas kvepia drėgme ir pelėsiu.

 

Kad namuose būtų daugiau laimės, ramybės ir turtų, pakanka paskleisti kelis lauro lapus skirtinguose kambariuose ir jūs tikrai pajausite ramybę.

 

Šaltinis: https://www.zinoti.lt/category/idomybes/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite