Patarimai kiekvienam Zodiako ženklui 2019 m. spalio mėnesiui

Spalis yra antrasis rudens mėnuo. Laikas, kai prasideda šaltis, ir apskritai laikas pradėti ruoštis žiemos laikotarpiui. Astrologai paruošė patarimus spalio mėnesiui, kiekvienam Zodiako ženklo atstovui. Sužinosite kas jūsų laukia santykiuose, darbe, šeimoje. Horoskopas padės jums visada žinoti, kas jūsų laukia ir ko reikia siekti.

 

Avinas

 

Jums tai bus labai sėkmingas ir harmoningas laikotarpis. Vienišiems Avinams bus suteikta daugybė romantiškų pasimatymų galimybių. Taip pat sulauksite sėkmės finansuose. Patarimas: skirkite laiko atsipalaiduoti, nes iki spalio pabaigos rizikuojate likti visiškai išsekę.

 

Jautis

 

Emociniu požiūriu tai nėra pats palankiausias laikotarpis. Galite tikėtis sveikatos problemų. Apsaugokite save nuo streso. Vienišiems Jaučiams tai tinkamas laikotarpis ieškoti sielos draugo. Patarimas: nebijokite išeiti iš komforto zonos.

 

Dvyniai

 

Dvyniams reikia pasirūpinti savimi, nes yra didelė lėtinių ligų paūmėjimo rizika. Problemų gali kilti darbe ir versle, santykiai su artimaisiais pastebimai pablogės. Patarimas: saugokitės streso.

 

Vėžys

 

Jūsų laukia finansinės padėties pagerėjimas. Tačiau santykiai su artimaisiais gali pastebimai pablogėti. Vienišiems Vėžiams šis laikotarpis idealiai tinka naujoms romantiškoms pažintims. Patarimas: nešvaistykite laiko veltui.

 

Liūtas

 

Pažadame sėkmę finansuose. Tačiau vis tiek rekomenduojama sumažinti išlaidas, o ne iššvaistyti pajamas. Artimųjų ištikimybė ir meilė jus motyvuos. Patarimas: bet kokiu atveju išsaugokite tai, ką jau turite.

 

Mergelė

 

Laikotarpis yra idealus dramatiškiems pokyčiams. Tačiau neveikite per greitai. Praleiskite daugiau laiko su artimaisiais, jiems tikrai reikia jūsų dėmesio. Taip pat stenkitės išvengti streso. Patarimas: rūpinkitės savo sveikata.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Svarstyklės

 

Spalis bus sėkmingas laikotarpis. Žvaigždės žada stabilią finansinę būklę, susijusią su karjeros augimu. Asmeniniame gyvenime taip pat artėja palankūs pokyčiai. Patarimas: pradėkite ieškoti antrosios pusės.

 

Skorpionas

 

Tai idealus laikas stiprinti verslo ryšius ir susirasti naujų sąjungininkų. Jums padės profesionalumas ir atkaklumas, taip pat sugebėjimas išeiti iš sudėtingų situacijų. Emocinis fonas visą mėnesį bus stabilus. Patarimas: venkite ginčų ir konfliktų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Šaulys

 

Spalis Šauliui yra idealus norint užmegzti naujus santykius. Šis laikotarpis jums bus sunkus. Savo karjeroje ir versle jūs patirsite nemalonių pokyčių. Patarimas: stenkitės nedaryti kvailų dalykų, ypač namuose ir darbe, kitaip galite sugadinti savo santykius su artimaisiais.

 

Ožiaragis

 

Profesinėje srityje jūsų laukia teigiami pokyčiai. Šeimos Skorpionai turėtų daugiau dėmesio skirti savo šeimoms. O tiems, kurie vis dar vieniši, bus gera skirti visą laiką savęs tobulinimui. Patarimas: atkreipkite ypatingą dėmesį į savo sveikatą.

 

Vandenis

 

Rasite finansinį stabilumą, tačiau vis tiek turėtumėte atsisakyti neplanuotų pirkimų. Asmeniniuose santykiuose vienišiems Vandeniams kol kas pokyčių nenumatoma. Mėnesio pabaiga bus gana įtempta. Darbe gali kilti nesutarimų. Patarimas: saugokite save.

 

Žuvys

 

Jums bus ypač svarbu leisti laiką su šeima ir draugais. Šeimos gyvenimas ir draugystė užims nepaprastai daug laiko. Mėnesio pabaiga bus sunki emociškai. Patarimas: nepervarkite darbe.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite