Nepritarkite blogai kavai, blogai draugystei ir blogiems partneriams

Jūs patys sprendžiate, kaip jums gyventi, su kuo draugauti ir ką mylėti.

 

„Patarėjai“, kurie sako jums, kad gyventi reikia lengvai ir iš gyvenimo daug nesitikėti, iš esmės daro meškos paslaugą. Niekas neturi teisės aiškinti, kaip jums gyventi arba smerkti atitinkamai pagal savo standartus.

 

Viena, ko jums reikia įsiklausyti – tai savo širdies. Tik ji neklysdama gali pasakyti, kas atneš jums laimę, o kas – atvirkščiai. Jei jūs gyvensite nuolat klausydami ir pergyvendami, ką apie jus mano ar sako kiti žmonės, tai jūsų išskirtinai tik stresai ir pergyvenimai.

 

Jūsų gyvenimas turi būti pripildytas to, ką jūs mėgstate ir kas neša jums laimę. Nebijokite apie tai kalbėti garsiai.

 

Bet jei jūs elgiatės taip, lyg jums vis vien, spėkite, kas bus? Teisingai, gyvenimas jums „padovanos“ žmones, kurie bus lygiai tokie pat – jokie. Štai kaip tai veikia.

 

Žinoma, daug dalykų savo gyvenime jūs negalite kontroliuoti. Kalba eina pirmiausia apie kitų žmonių žodžius ir veiksmus. Ir jūs negalite nei pakeisti jų, nei perkalbėti.

 

Vienintelis žmogus,kurį jūs kontroliuojate, esate jūs. Jūs, ir tik jūs sprendžiate, kaip jums gyventi, su kuo draugauti ir ką mylėti.

 

Todėl niekada nesutikite gerti blogos kavos. Nesutikite su blogais draugais, kurie sunkią minutę išduos. Jie prisimena jus tik tada, kai jiems kažko reikia. Ir niekada nepritarkite santykiams su blogais žmonėmis. Tai nuodija jus ir jūsų gyvenimą, vietoj to, kad įkvėptų ir padėtų augti.

 

Šaltinis: https://pukuotukas.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite