Kodėl kai kurie žmonės mus palieka ir tai niekaip nesusiję su mumis

Žmonės ateina į mūsų gyvenimą ir išeina iš jo dėl įvairių priežasčių. Pasitaiko, kad jie nepapasakoja mums apie tas priežastis, bet tai nebūtinai reiškia, kad pasielgėte su jais blogai.

 

Jeigu ieškote priežasčių, kodėl žmogus, kurį taip mylėjote, išėjo nieko nepaaiškinęs, žinokite, kad ne visi palieka mus dėl mūsų kaltės.

 

Žmonės išeina, kai jūs primenate jiems tą jų gyvenimo istorijos dalį, kurios prisiminimai jiems sukelia skausmą. Kartais mes atsirandame blogiausiame kito žmogaus gyvenimo istorijos skyriuje. Ne kiekvienas įstengia didvyriškai ištverti visas savo fazes. Kai kurie žmonės sugeba nutraukti vieno ar kito skyriaus siužeto linijas, kurios, jų manymu, vystosi nepalankia kryptimi. Taip pat jie prisiverčia paleisti gerus žmones. Kartais jūs tampate tuo geru žmogumi blogame kito gyvenimo skyriuje.

 

Žmonės išeina, kai pasijunta beviltiškai įstrigę kasdienybės rutinoje. Jie pamiršta tuos, kurie padėjo jiems žengti varginančiu keliu, kurie buvo šalia, nepaisydami nieko.

 

Mylėti ką nors – tai ne silpnumas. Mylėti kitą žmogų net tada, kai jis nustoja atsakinėti į skambučius ir pranešimus, nėra tolygu pulti į neviltį. Tačiau prisiminkite, kad jūs galite liautis stengtis daryti kitą asmenį savo gyvenimo dalimi, jeigu jis neparodo, kad jūs esate jo gyvenimo dalis.

 

Žmonės išeina tada, kai nori, kad jūs verčiau juos pamirštumėte, negu pamatytumėte jų tamsiąsias puses. Jie nenori būti pažeidžiami, nenori apnuoginti savo sielos ir atverti senų randų. Jie bijo, kad jūs negalėsite mylėtų jų tokių netobulų.

 

Žmonės pradingsta, kai smarkiai pasikeičia ir daugiau nebėra tokie kaip anksčiau. Kai jiems neužtenka drąsos apie tai prisipažinti, jie paprasčiausiai nustoja su jumis bendrauti. Jie mano, kad jūs nesivystote. Ir klysta, nes visi vystosi, taip pat ir santykiai gali augti bei vystytis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žmonės gali išeiti ir gėdos vejami. Jie išeina iš baimės. Jie pabėga. Jie slepiasi. Jie ne visada būna pakankamai drąsūs, kad atsakytų jums į klausimus, kurie jus kankina.

 

Leiskite jiems išeiti, nes paleisti kitą žmogų kartais būna geriausia dovana, kurią galite duoti jam ir sau.

 

Prisiminkite, kad jums įtaką daro ne tie žmonės, kurie jus palieka, o tie, kurie pasiryžta likti su jumis.

 

Šaltinis: Soulpost.ru

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite