Ko laukti Zodiako ženklams šį lapkritį

Avinas

 

Mėnuo bus sunkus, tačiau sėkmingas – reikalų gausybė, nauji planai ir užduotys. Tai Avinui suteiks pasididžiavimo ir net susižavėjimo savimi jausmą. Nuo lapkričio 1 dienos iki lapkričio 22 dienos yra palankus laikotarpis investicijoms. Mėnesio pabaiga bus sėkmingiausias laikotarpis Avinui. Gera idėja būtų kelionė į užsienį.

 

Jautis

 

Astrologai pataria žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, sutelkti dėmesį į įprastus reikalus. Svarbu apgalvoti ir veikti ryžtingai, susitelkiant į smulkmenas ir suskaidžius vieną didelį projektą į kelias mažas užduotis. Jūsų planai turėtų būti aiškūs ir konkretūs. Nuo mėnesio vidurio Jautis turi palankų laikotarpį atlikti ilgai atidėliotas užduotis, tobulėti ir kurti.

 

Dvyniai

 

Lapkritis yra pats tinkamiausias mėnuo sprendžiant bet kokius su šeima ir savęs tobulinimu susijusius klausimus. Svarbu atsižvelgti į tai, kad pokyčiai, kurie įvyks nuo lapkričio 17 iki 30 dienos, gali neigiamai paveikti būsimus įvykius. Nepaisant astrologų perspėjimų, mėnesio pradžia, vidurys ir pabaiga Dvyniams suteiks euforijos jausmą ir galimybę realizuoti savo paslėptus talentus ir patenkinti ambicijas. Dvyniai gali jausti veiksmų laisvę – šį mėnesį niekas nedrįs jų teisti ar apriboti, bet kurį sprendimą jie priims patys.

 

Vėžys

 

Lapkričio pabaiga Vėžiams bus labai palanki. i praleis nuotaiką. Šio ženklo atstovai taps daug labiau pasitikintys savimi ir išmoks valdyti emocijas. Po lapkričio 16 dienos Vėžių laukia malonios naujienos. Ekspertai pataria persvarstyti savo gyvenimo planus, išsikelti naujas, sudėtingesnes užduotis, kurios pritrauks teigiamus gyvenimo pokyčius.

 

Liūtas

 

Šis lapkritis Liūtui bus sunkus mėnuo. Mėnesio vidurys ir pabaiga bus sėkminga, jei lapkričio pradžioje Liūtas sugebės atsikratyti visų juos ribojančių kompleksų, baimių ir prietarų. Tik tokiu būdu bus galima patikėti, kad visi norai gali būti įgyvendinami.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Mergelė

 

Mergelės turėtų didžiąją mėnesio dalį skirti namų ruošai. Jaukumo ir ramybės jausmas sumažins emocinio ir protinio perdegimo riziką, o tai yra praktiškai neišvengiama Mergelėms, kurios sunkiai dirbs nuo lapkričio 17 iki lapkričio 30 dienos ir bandys išspręsti visas materialines problemas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Svarstyklės

 

Lapkritis žada Svarstyklėms piniginę sėkmę. Gali atsirasti pelningų verslo kontaktų, perspektyvių verslo pasiūlymų, naujų talentų. Svarbu tai, kaip Svarstyklės reaguos į staigius įvykius. Astrologija pataria Svarstyklėms būti pasitikinčioms savimi, lavinti savo įgūdžius ir nesėdėti nuošalyje. Galite imtis iniciatyvos ir priimti drąsius sprendimus.

 

Skorpionas

 

Tuštybė, įtampa, nedidelės problemos ir painiava versle – visa tai žvaigždės žada Skorpionams mėnesio pradžioje. Patartume Skorpionams įsiklausyti į savo intuiciją. Jei būsite dėmesingesni likimui, galėsite laiku pasiruošti pokyčiams, o tai reiškia, kad sugebėsite apsaugoti savo gyvenimą nuo visokių problemų.

 

Šaulys

 

Lapkritį sėkmė šypsosis Šauliui dėl teigiamos planetų įtakos. Šio ženklo atstovų gyvenime viskas bus lengva ir skaidru. Sėkmės paslaptis: nuoseklūs veiksmai, apgalvoti sprendimai ir logika. Sveikas protas padės išsklaidyti abejones. Kiekvienoje situacijoje sugebėsite gauti naudos ir neleisite vyrauti blogoms emocijoms.

 

Ožiaragis

 

Astrologai perspėja: visos Ožiaragio jėgos ir mintys turėtų būti nukreiptos į vieną konkretų tikslą. Šį mėnesį jiems svarbu nesuklysti ir eiti iki galo, laikantis aiškaus plano. Tai vienintelis būdas pasinaudoti galimybėmis, kurias suteiks Marsas. Agresyvią Marso energiją bus galima nukreipti į senos svajonės išsipildymą iki lapkričio 16 dienos, po to Ožiaragiams gali pritrūkti ryžto. Astrologė Ožiaragiui rekomenduoja siekti savo tikslo ir daryti tik tai, kas būtina, o likusį laiką skirti poilsiui, savęs ugdymui ir bendravimui su artimaisiais.

 

Vandenis

 

Dvasinės problemos ir nepasitenkinimo gyvenimu jausmas yra gana neįprasta Vandenio būsena, tačiau būtent tai jų laukia lapkritį. Užuot pasinėrus į save, astrologė pataria Vandeniui nusiraminti ir valdyti emocijas. Rekomenduojame įsiklausyti į jūsų norus, išsiskirti iš minios, aplankyti neįprastas vietas, susitikti su naujais žmonėmis – apskritai, gyventi užimtą gyvenimą, nepaisant neigiamos Jupiterio įtakos. Jei staiga paaiškės, kad laikotarpiu nuo lapkričio 8 iki 30 dienos Vandenis turės praleisti keletą dienų vienas, neturėtumėte nusiminti, geriau šį laiką skirkite savęs tobulinimui, prisiminimams ir praeities klaidų analizei.

 

Žuvys

 

Lapkritį Žuvys bus geros nuotaikos, nors neapsieis be problemų, kurių dauguma atsiras nuo lapkričio 1 iki 15 dienos. Lapkričio vidurys ir pabaiga bus pats sėkmingiausias šio ženklo atstovų laikotarpis. Patartina neplanuoti nieko iš anksto – mėnuo gana nenuspėjamas, todėl nuobodu nebus. Svarbu neduoti žmonėms pažadų, nes gyvenimas gali kardinaliai pasikeisti ir nebeturėsite galimybės išpildyti duotus pažadus.

 

Tiems, kurie nori šilumos ir saulės lapkritį, patartume leistis į kelionę. Lapkritis bus geras mėnuo kelionėms, ypač į užsienį.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu
Originalas

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite