Jei namuose yra ši gėlė – tada vyras mylės amžinai. Liaudies prietaras

Ji vadinama „vyriška laime“. Gėlė, pritraukianti vyriškos energijos srautą, padaro vyrą labiau pasitikinčiu savimi ir dėmesingesniu moteriškajai lyčiai. Ši gėlė yra anturis.

 

Jei moteris nori sėkmingai plėtoti savo asmeninį gyvenimą, susituokti, tada, remiantis populiariais įsitikinimais, reikia gauti anturį. Norėdami įtvirtinti pasiektą rezultatą, ar tiesiog, remdamiesi prietaringų žmonių ženklais, turite įsigyti kitą gėlę – spatifilį. Ji vadinasi „Moterų laimė“.

 

Norint pasiekti harmoningus vyro ir moters santykius, rekomenduojama šias dvi gėles auginti kartu. Mano namuose yra keletas nuostabių ir labai retų anturio veislių. Augalo grožis slypi jo gracijoje ir elegancijoje. Žiedas, apimantis žiedyno burbuolę, turi pačią įvairiausią spalvų paletę: nuo baltos, šviesiai rožinės iki juodos. Gražios veislės su geltonais, šokolado, violetiniais, žiedais gėlininkystėje yra retos.

 

Bet jei išsikelsite tikslą ir sukursite nuostabių veislių kolekciją, tada sustiprės ne tik estetinė namo dalis, bet ir dvasinė. Anturis yra viena iš nedaugelio kambarinių gėlių, pasižyminčių ypač teigiama energija ir savo savininkams pritraukiančių sėkmę, turtus ir gerovę.

 

Šaltinis: https://our-life-fb.ru/interesnoe/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite