Įvardijama globalinio atšilimo priežastis: žmonės su tuo neturi nieko bendra


Iki šiol buvo manoma, kad visų negandų Žemėje priežastis yra tik žmogus. Tariamai, būtent jis sukėlė visuotinį atšilimą. Remiantis neseniai paskelbtu NASA pranešimu, klimatas keičiasi dėl žemės ašies pasvirimo kampo pokyčių, skelbia portalas Planetanovosti.com, pagal „Natural News“ pranešimą.

 

60 metų NASA žinojo, kad pastebėti pokyčiai gana normalūs ir natūralūs. Tuo pačiu metu kosmoso agentūros ekspertai teikė pirmenybę žmonėms, kurie ir toliau tiki savo kalte prieš gamtą. Niekas negali pasakyti, kodėl NASA tylėjo.

 

Pirmieji saulės planetos orbitos pokyčiai buvo pastebėti dar 1958 m. Tada mokslininkai užfiksavo ašinį pasvirimą. Tokie pokyčiai tapo priežastimi, kad Žemė pradėjo labiau kaisti. Pasirodo, žmonės niekaip nepaveikia pasaulinių orų, pavyzdžiui, vairuodami savo mašiną.

 

NASA savo trumpas išvadas paskelbė tik 2000 m.. Iki šios dienos ši tema nebuvo keliama. Per 19 metų mokslininkams pavyko pateikti įvairius pasaulio pabaigos scenarijus, jie ragino atsisakyti automobilių ir kitų, atšilimą skatinančių veiklų.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite