Išsirinkite geometrinę formą ir gaukite jums skirtą žinutę

Tavo dvasia turi žinią. Paklauskite jos, ką jums reikia žinoti šiuo metu, tada pasirinkite geometrinę formą, kuri jums šią akimirką labiausiai patinka.

 

1.Galbūt galvojote pakeisti savo rutiną, atsisakyti neigiamų įpročių ir valgyti sveikiau? Dvasia sako, kad galbūt ne laikas pakeisti savo mitybą, mankštos tvarką ar net pradėti generalinį namų valymą. Šiuo metu jūsų gyvenime jau yra šiek tiek trikdžių ir, jei norite pridėti dar vieną neįprastą veiksmą, galite persistengti ir sulaukti priešingo rezultato nei tikitės. Tai nereiškia, kad neturėtumėte nieko keisti, tiesiog geriau būtų palaukti kelias savaites, kol esate ne pačioje stipriausioje psichinėje, emocinėje ir fizinėje būsenoje. Jei palauksite porą savaičių, būsite labiau įsižeminę ir turėsite daugiau šansų sulaukti pasisekimo.

 

2.Turbūt jau pastebėjote, kad šiomis dienomis situacijos ir žmonės nėra jums labai palankūs. Gera žinia yra tai, kad viskas pasikeis ir pasitrauks nemaloni našta, kuri jus dabar slegia. Per kitas 3 savaites jūsų labui vyks pokyčiai. Stenkitės nesipriešinti tam, kas vyksta jūsų fiziniame pasaulyje, nes čia žaidžia dieviškoji tvarka ir dieviškoji įtaka. Be to, stenkitės kuo mačiau analizuoti. Viskas bus, kaip turi būti.

 

3.Susitiksite su naujais žmonėmis ir formuluosite sveikesnius, labiau mylinčius ir prasmingus santykius. Jūs sunkiai dirbote su savimi tam, kad būtumėte sveikesni, sąmoningesni ir galėtumėte turimas žinias pritaikyti savo gyvenime. Todėl esate kitame sąmonės lygmenyje ir esate suderinęs su bendraminčiais ir giminingomis sielomis, kurios turi daug bendro su jumis šioje energetinėje plotmėje. Mėgaukitės savimi, gyvenkite linksmai ir užmegzkite šiuos naujus santykius.

 

Šaltinis: https://awakeningpeople.com/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Moi

Tokių testų fokusas tame, kad visi atsakymai tiktų bet kuriam žmogui.

Taip pat skaitykite