Išlaisvinta rūsyje pasaulio pabaigos laukusi šeima

Atokios sodybos pastato rūsyje Olandijoje rasti 6 žmonės – tėvas ir jo vaikai. Spėjama, jog jie požeminėje patalpoje ne vienerius metus buvo laikomi per prievartą ir „laukė pasaulio pabaigos“.

 

Keista istorija į dienos šviesą išlindo po to, kai šalies Šiaurės Rytuose esančiame Drenthe regione pasirodė keistos išvaizdos žmogus – nenusakomo amžiaus vyras purvinais drabužiais, ilgais ir susivėlusiais plaukais. Prieš 10 dienų į vietos barą užėjęs keistos išvaizdos vyras elgėsi nemandagiai, išgėrė 5 bokalus alaus ir dingo.

 

Praėjusį sekmadienį keistuolis vėl pasirodė – jis atrodė sutrikęs, elgėsi nemandagiai, sakė, jog niekada nelankė mokyklos, prašė pagalbos.

 

Tuomet baro savininkas iškvietė policiją ir ėmė aiškėti sunkiai protu suvokiami dalykai.

 

Pasirodo, kartu su dar keliais žmonėmis jau maždaug 9 metus laiką leido Ruinerwoldo kaimo ribose esančio atokaus ūkio pastato rūsyje.

 

Patikrinus šią informaciją keistuolio žodžiai pasitvirtino: rūsyje išties buvo įsikūręs 58 metų vyras su 6 savo vaikais (nuo 16 iki 25 m. amžiaus), iš kurių vyriausiajam pavyko ištrūkti ir pasirodyti minėtame bare.

 

Tyrėjų teigimu, žmonių gyvenimo sąlygos buvo pasibaisėtinos, jie buvo visiškai izoliuoti nuo išorinio pasaulio. Nepatvirtintais duomenimis, šeima „laukė pasaulio pabaigos“, tačiau vyriausiajam sūnui, jo broliams ir seserims pabodo toks gyvenimo būdas ir jie nutarė išsilaisvinti.

 

Motinos nerasta – policijos pareigūnai mano, kad ji gali būti mirusi ir palaidota kur nors ūkio teritorijoje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Šioje istorijoje yra dar daug neatsakytų klausimų“, – sakė vietos policijos atstovė.

 

58 metų vyras sulaikytas dėl to, kad nepanoro bendradarbiauti su policija.

 

Jo, kaip ir kitų šeimos narių tapatybė neatskleidžiama, vyrą spauda įvardija kaip Josefą B., teigiama, bendruomenėje apie jį žinoma tik tiek, kad vyras kalba vokiškai ir yra iš Austrijos.
Vyras minėtą ūkį nuomojosi. Liudininkų teigimu, artimiausių kaimynų jis artyn neprisileisdavo, o bendrauti norinčius vietos gyventojus siųsdavo velniop, aplinką stebėdavo pro žiūronus ir kartais buvo pastebimas važiuojantis senu „Volvo“ automobiliu.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kaimiečiai tikina sodyboje niekada nematę daugiau žmonių, nors yra liudijimų, jog naktimis iš pastato kartais girdėjosi šauksmai ir kiti garsai.

 

Šaltinių teigimu, anksčiau vyras patyrė rimtų sveikatos sutrikimų – jį ištiko infarktas.

 

Paslaptingos istorijos aplinkybes aiškinasi policija ir kitos tarnybos.

 

Šaltinis: www.anglija.today

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite