GIMINĖS, RASĖS IR SIELOS ATMINTIS

Ateina laikas, kai Einantis Keliu supranta ir suvokia, kad pasitikėti rašytiniais šaltiniais, į kuriuos priešas gali lengvai įdiegti savo informaciją ir, tuo labiau, pasitikėti žmonėmis, kurie pretenduoja į mokytojo ar žynio rolę ir tuo pat metu kursto karus – jau nebeįmanoma.

 

Tokiam žmogui lyg atsiveria akys. Tampa suprantami akivaizdūs dalykai, kurių anksčiau, atrodo, jis nė nepastebėdavo. Knygose Tiesos nėra. Arba jos reikia taip stipriai ieškoti, kad visas gyvenimas tam gali praeiti. Ir ar verta, jei visa mums būtina informacija jau yra mumyse. Kūrėjo ji užšifruota psichinėje žmogaus struktūroje ir vadinasi Giminės Atmintimi, Sielos Atmintimi, Rasės Atmintimi.

 

GIMINĖS ATMINTIS – tai visa unikali Giminės patirtis. Atskleisdamas tokio tipo Atmintį, žmogus gali pasinaudoti savo Giminės žinių „taupykle“ – tai įgūdžiai, informacija, to žmogaus daugelio kartų Protėvių Jėga. Tų, kurie sugebėjo įdėti į šią neįkainojamą Giminės Dvasios taupyklę savo unikalią patirtį. Tai gali būti nesąmoningos žinios apie kokią nors veiklą – statybą, siuvinėjimą, meną…

 

Giminės Dvasia saugo Giminės archetipą, Jos Pavidalą. Vaikai su stipria Giminės Dvasia, nepraradę ryšio su buvusiomis kartomis, labai panašūs į tėvus, senelius, prosenelius.

 

RASINĖ ATMINTIS – tai atmintis rasės lygyje. Viskas, kas vyko su Rase, per visus jos vystymosi ir degradacijos ciklus. Tai unikali klaidų ir jų įveikimo patirtis. Visa rasės istorija užanspauduota bendrose Rasės Dvasios atminties ląstelėse.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

SIELOS ATMINTIS – tai pati gausiausia patirties, žinių ir informacijos biblioteka.

 

Siela per savo evoliuciją įsikūnija pasauliuose, kurie visiškai skiriasi savo kokybe ir sudėtimi. Tiek fizine prasme, tiek subtiliąja. Pastarųjų kur kas daugiau. Šiuose pasauliuose ji įgyja patirtį ir vystosi. Mokosi naujas pamokas ir „renkasi guzus“. Per daugybę milijonų metų ir visos eilės įsikūnijimų Siela tam, kad sukauptų savo patirtį, gimsta ne vienoje rasėje ar civilizacijoje, bet ir įvairių tipų biologinėse ir energetinėse gyvybės formose. Ši atmintis daug didesnė ir turtingesnė savo apimtimi ir proporcinga Amžinybei.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Gimdami mūsų laikais mes neprisimename ir neturime galimybės naudotis šiomis Atminties rūšimis. Taip yra todėl, kad žmogaus sąmonė ir Siela susitelkusi į turtus ir materialų pasaulį. Bjaurumo nuosėdos, kurios nusėdo ant Sielos (melas, neapykanta, negailestingumas, veidmainystė, geismas, narkotikų vartojimas – alkoholis, nikotinas, net mažomis dozėmis), neleidžia jai atsibusti ir pajausti šio pasaulio Tiesą ir realybę. Siela blaškosi ir randasi iliuzijos pasaulyje. Dirbtinai sukurtoje Matricoje.

 

Kad pabudinti šias unikalias atminties rūšis, mums būtina nusimesti iliuzinio pasaulio grandines, kurios daro mums įtaką per masinį zombavimą, kuris tvirtai laiko Sielą žemuosiuose žemiškuose sluoksniuose. Norėdami pažadinti šias Atminties rūšis, turime pakeisti savo požiūrį, surasti savyje jėgų gyventi pagal dorovės ir moralės, dvasinio tyrumo kanonus – tai gyvenimas harmonijoje su gamta. Jos gyvūnijos ir augalijos pasauliu, gyvenimas tiesoje ir sąžinėje, pagarba ir pagerbimas Giminės ir giminaičių, grįžimas prie pirmapradžių vertybių – Dosnumo, Meilės, Pagarbos, Atvirumo, Geraširdiškumo. Mūsų tėvai ir Protėviai paliko mums simbolius ir ženklus, kurie neša savyje Kosmoso energiją ir prisideda prie greito Giminės Atminties pabudimo. Tai, visų pirma, svastikos simboliai ir ženklai. Runos.

 

Tyrinėjant Protėvių palikimą ir gyvenant tiesoje, pagal Sąžinės ir Dvasios kvietimą, mumyse atsiveria visos atminties rūšys.

 

Andrejus Vlasenko

 

©Copyright by, Menesiena

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/Menesiena.Burimai?fref=ts

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite