Dėl klimato pokyčių Žemė suksis greičiau: kokios bus pasekmės

Remiantis naujausiomis mokslininkų išvadomis, dėl visuotinės klimato kaitos mūsų planetos sukimasis paspartės. Tokie pokyčiai nieko gero neduos, sako ekspertai. Iki 2200 m. Diena truks milisekundėmis ilgiau, praneša Planetanovosti.com remdamasi Vokietijos meteorologijos instituto „Maksas Plankas“ išvadomis.

 

Sukimosi greičio pokytis bus susijęs su masės perskirstymu kaitinant Žemės rutulį. Panikuoti dar neverta: nieko lemtingo neįvyks ir taip staiga mūsų gyvenimo ritmas nepasikeis. Dabar mūsų planeta sukasi 1674 km/h greičiu, žvelgiant ties pusiauju. Poliuose greitis yra beveik 0. Jei judėjimas pagreitėtų iki pusantro kilometro, tada žmonės pradėtų patirti sūkurį, tai yra, vidinio laikrodžio ir realaus laiko disbalansą. Paprastai tai atsitinka keliaujant.

 

Jei greitis padidėtų dar 200 km/h, tada dieną sudarytų 22 valandos ir 24 minutės. Akimirksniu kiltų žemės drebėjimai ir jūros lygis. Toks rodiklis, be abejo, greičiausiai nebus realizuotas, todėl nereikia jaudintis.
Norėdami geriau suprasti Žemės pagreičio priežastį, galite įsivaizduoti ant ledo besisukantį čiuožėją. Jei ji ištiesia rankas, suksis lėčiau, o jei prispaus jas prie kūno – greičiau.

 

Kuo greičiau Žemė sukasi, tuo daugiau kils energijos ciklonų ir uraganų. Taip pat gali sutrikti vandenynų srovės. Dėl to, kai kuriose vietovėse įvyktų klimato pokyčiai.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Erke

gal ir bus po kokiu 5000 tukstanciu metu bet tikrai ne artimiausiu metu

Fals news

Kokių kliedesių galima išspausti iš feikovų teorijų fanatiškų gynėjų..

elkdiesys

anomalija ir yra vienas didelis kliedesys, neturi ka rasyt normalaus, tai visoki mesla raineja

Pyktis.

Tai va,o as tiek metu cia rasynejau ale bandziau zombiukams atverti akis,kad jiems kas diena plauna smegenys per visus galus. Bet kur tau…su silpnaprociais nepasigincysi nes jie per daug buki,kad suprastu elementarius dalykus.

Sumažėja

Žemės sukimosi greitis iš tiesų kinta, išmatuota, kad kiekvienais metais linijinis Žemės sukimosi greitis sumažėja 1.5 colio/parą. Tai vyksta ne dėl “klimato”, o dėl gravitacinės sąveikos su Mėnuliu. Sumažėja!

Pyktis.

To sumazeja.

–> ;DDDDDDDD

Taip pat skaitykite