5 požymiai, kad jūsų pasąmonė stengiasi pasakyti kažką labai svarbaus

Mūsų protas – tikras paslapčių ir mįslių lobynas. Mokslininkai iki šiol negali jo galutinai ištirti. Slapčiausios mintys ir netikėčiausios idėjos gimsta pasąmonėje.

 

Mes labiau pasitikime sąmoningu protu, nes jo išvados mums atrodo suprantamesnės, jų nereikia šifruoti. Pasitaiko atvejų, kai pasąmonė tiesiog kreipiasi į mus, bandydama pasakyti kažką, ką reikia padaryti arba, atvirkščiai, atsisakyti.

 

Kaip iššifruoti pasąmonės pranešimus?

 

I ženklas. Supratimo blyksniai

 

Intuicija – galingas instrumentas, kurį žmonės dažnai paniekina. Neretai ji pasireiškia blyksniais, kai netikėtai suvokiame kažką svarbaus.

 

Idėjos kyla efemeriškų vaizdinių pavidalu – tokiu būdu pasąmonė perduoda savotiškus pranešimus. Reikia pabrėžti, kad tai liečia dalykus, kurie turės reikšmės tolesniam gyvenimui.

 

Kada jums kitą kartą nelauktai kils kokia nors idėja – niekaip neatspėsite. Vienintelis dalykas aiškus – kad tai įvyks visai netikėtu momentu.

 

Tokio supratimo blyksniai – tai mūsų pasąmonės pranešimai. Jie nurodo problemų sprendimo kelius arba įspėja apie gresiantį pavojų.

 

Šie blyksniai dažniau pasitaiko intravertams ir tiems, kurie daug mąsto apie gyvenimą. Jie nukreipia jų gyvenimą kita linkme, nei juda kiti žmonės. Pasąmonė siunčia žmonėms šiuos dvasinius praregėjimus, kad nukreiptų jų gyvenimą teisingu keliu.

 

II ženklas. Pralekiančios mintys

 

Mūsų protas – tikras minčių rezervuaras. Kai kurios jų būna gilios ir stabilios, o kitos švysteli akimirksniu. Pasitaiko momentų, kai mes negalime kontroliuoti savo minčių. Mūsų protas tokiu metu dirba kaip radijo imtuvas.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Mums lieka tik peržiūrėti savo atsitiktines mintis taip, kaip mes sklaidome internetinių naujienų juostą. Vienintelis skirtumas yra tai, kad peržiūrėdami internetą mes galime sustoti (t. y. kontroliuojame situaciją), o minčių srauto niekaip negalime sustabdyti.

 

Milijonai minčių bombarduoja mūsų protą šviesos greičiu. Kartais atrodo, kad dar sekundė, ir smegenys gali sprogti. Jeigu taip jaučiatės, vadinasi, pasąmonė beldžiasi į jus ir mėgina perspėti, kad praradote savo gyvenimo kontrolę ir perdegėte emocionaliai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

III ženklas. Pasikartojantys sapnai

 

Senovėje žmonės sapnus laikė dieviškų jėgų siųstais reginiais. Jie nuoširdžiai tikėjo: jeigu vis kartojasi tas pats sapnas, tai angelas sargas juos įspėja apie būsimus įvykius.

 

Nuo tų laikų prabėgo šimtmečiai. Dabar mes žinome apie pasąmonę. Mūsų protėviai neklydo, traktuodami sapnus kaip svarbius pranešimus. Iš tikrųjų tokiu būdu su žmogumi bando susisiekti pasąmonė, nors žmogus neretai vis tiek ir toliau ignoruoja tuos signalus.

 

Vienas ir tas pats sapnas sapnuosis tol, kol iššifruosite jo pranešimą ir padarysite išvadas.

 

Kai mes būdraujame, neįsiklausome į pasąmonės signalus. Todėl jai nelieka nieko kito, kaip „belstis“ per mūsų sapnus.

 

Mes galime sapnuoti kokius nors slaptus troškimus ar daiktus, kurie gali neigiamai paveikti sveikatą. Vadinasi, reikia būti atsargiems.

 

Pasąmonė nieko naujo mums nenurodo, tik bando atkreipti dėmesį į akivaizdžius dalykus, kuriuos mes atkakliai ignoruojame. O tuo metu problemos reikalauja sprendimo ir finansinėje, ir emocinėje sferoje. Neignoruokite pasąmonės pranešimų – jie yra labai svarbūs!

 

IV ženklas. Fiziniai simptomai

 

Sapnai – ne vienintelis būdas, kuriuo naudojasi pasąmonė savo pranešimams. Kartais tokius ženklus perduoda mūsų kūnas. Jie pasireiškia įvairiais fiziniais negalavimais ir diskomfortu.

 

Požymiai gali būti išoriniai (aiškiai išreikšti) ir vidiniai (kurių nesiejame su sveikata). Išoriniai požymiai gali būti pasikartojantys pusiaujo, galvos, sprando, peties skausmai, pilvo pūtimas ir panašūs. Vidiniai – nuolatinis nuovargis, energijos trūkumas, svorio kritimas ar nutukimas.

 

Visa tai yra su darbu ar asmeniniu gyvenimu susijusio streso požymiai. Pasąmonė nurodo, kad reikia išsiaiškinti ir išspręsti savo problemas, kol jos neįveikė jūsų.

 

Juk jūs nenorite, kad fiziniai negalavimai virstų rimtomis ligomis? Geriau užsiimti profilaktika, nei gydyti.

 

V ženklas. Valios laisvės sumažėjimas ar stoka

 

Ar pasitaikė taip, kad norite kažką padaryti, planuojate, svajojate, o valios pradėti trūksta?

 

Kas yra laisva valia? Laisva valia – tai žmogaus galimybė pasirinkti, nepriklausomai nuo aplinkybių. Aplinkybės gali būti išorinės (prievarta, spaudimas, apdovanojimas) ir vidinės (instinktai, simpatijos, antipatijos, prietarai, nuostatos ir pan.).

 

Mat vien troškimo ką nors padaryti neužtenka. Varomoji jėga būna valia. Ji padeda pasiekti tikslus, įgyvendinti sumanymus. Be jos nieko nebus.

 

Tai – vienintelis dalykas, kuris veda mus per gyvenimą. Todėl, kai pajusite, kad nusilpo jūsų valios jėga, žinokite, kad pasąmonė siunčia signalą, jog iškilo grėsmė jūsų psichinei sveikatai.

 

Neignoruokite gauto signalo. Kitaip nemiga, depresija, pakrikę nervai bus garantuoti.

 

Šaltinis: Cluber.com

 

Šaltinis: https://www.alfa.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite