Veiperių liga tampa mirtina

CDC, JAV Maisto ir vaistų kontrolės administracija (FDA), valstijos ir vietiniai sveikatos departamentai bei kiti klinikinės ir visuomenės sveikatos partneriai tiria daugiapakopį sunkios plaučių ligos, susijusios su e-cigarečių produktų vartojimu. Šis tyrimas vyksta ir nenustatyta ligos priežastis, tačiau visi užfiksuoti atvejai yra susiję – buvo rūkomos elektroninės cigaretėsElektroninės cigaretės yra įtaisai, kurie vartotojui tiekia aerozolį, kaitinant skystį, kuriame paprastai yra nikotino, kvapiųjų medžiagų ir kitų cheminių medžiagų. Elektroninės cigaretės taip pat gali būti naudojamos rūkant marihuaną ar kitas medžiagas.

 

CDC praneša, jog šalyje (JAV) jau užfiksuotos penkios mirtys nuo ligos, galimai susijusios su elektroninių cigarečių rūkymu. FDA duomenimis, viso šalyje dabar žinoma apie 450 susirgimų nuo nežinomos ligos atvejų, tikėtina, susijusių su e-cigaretėmis.

 

Niujorko valstijos sveikatos departamento ekspertai pravedė naujus tyrimus ir priėjo išvados, jog kvėpavimo sutrikimus pas veipų rūkytojus, tikėtina, sukelia aliejinė E vitamino forma (E vitamino acetatas), kuris geriamas kaip maisto papildas nepadarys žalos, tačiau jis buvo aptiktas kiekvieno paciento mėginiuose.Departamentas toliau tiria jo poveikį sveikatai įkvepiant, nes jo aliejui būdingos savybės gali būti susijusios su stebimais simptomais. Medžiaga aptikta kanapėse, kurias vartojo pacientai, o taip pat skysčiuose skirtuose veipams bei pačių pacientų organizmuose.

 

Kaip pažymi FDA, pas pacientus neaptikta jokių infekcinių susirgimų požymių, todėl kvėpavimo takų sutrikimai, kosulys, dusulys,, skausmai krūtinėje, o kai kuriais atvejais vėmimas ir diarėja, susiję su cheminiu poveikiu. Pirminės Centro ataskaitos nurodo į klinikinius sutapimų atvejus.Amerikiečių gydytojai ragina atsisakyti naudoti elektronines cigaretes arba bent jau gamintojo nenumatytus priedus iki galutinių tyrimo rezultatų išsiaiškinimo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šaltinis: https://infa.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
NRG

Man tai gryni invalidai “garintojai”

Valerijus

Tabako pramone strikes again

Lori

Senei buvo ištirta kad kenkia taippat kaip tabakas

Taip pat skaitykite