Vaistai nuo alkoholizmo

Mokslininkai nustatė, kad alkio hormonas grelinas lemia alkoholizmą, nes jis didina nuo alkoholinių gėrimų gaunamą malonumą.

 

Alkoholizmas, narkomanija, žaidimų manija, darboholizmas ir kitos priklausomybės turi tą pačią šaknį. Prieš porą šimtų metų tai buvo vadinama „sielos silpnybe“ arba auklėjimo trūkumu. Šiuolaikinis mokslas kalba apie kitą priežastį – tėvai genus, lemiančius vieną ar kitą ydą, perduoda vaikams.

 

Tačiau reikia suprasti, kad ir tėvai yra sistemoje, kuri lemia kokiame žmoguje turi būti vienokie ar kitokie „blogi“ ir „geri“ įgymiai. Kabutėse rašau todėl, kad iš tikro nėra gerų ir blogų savybių, o viskas duota ištaisymui. Visų priklausomybių ir kitų negerovių priežastis viena – egoizmas. Egoizmas reiškia norą gauti malonumą sau, nepaisant kitų, arba visos sistemos interesų.

 

Ištaisymui reikalinga integralaus auklėjimo metodika, kuri būtų taikoma visoms amžiaus grupėms be išimties. Tai žmonių vienijimosi prieš savo egoizmą metodika! Ji gali keisti žmogaus genus! Ir ne todėl, kad tai daro pats auklėjimas, o todėl, kad tokio vienijimosi veiksmai iš aukštesnio žmogaus raidos lygmens pritraukia „šviesą“, kuri keičia žmogaus egoistinę prigimtį.

 

Vincas Andriušis

 

šaltinis: mintis.info

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
NRG

Vaistu nera nuo durnu straipsniu?

dėdė

čia turtingi dėdės jiems nupirko mokslininko diplomą, dabar būtina atidirbinėti su genais, gėjais, klimato kaita.

NRG

Tikriausiai :)

Makaronui

Blablabla

Taip pat skaitykite