Teisingo tingėjimo dėsniai

Šiuolaikiniame pasaulyje sudėtinga nebūti darboholiku. Dauguma žmonių pusę dienos praleidžia darbe, paskui pasiima papildomų užduočių ir galiausiai prisižaidžia iki nervų priepuolio ar paskęsta alkoholyje. Toks gyvenimo būdas tinka toli gražu ne visiems. Energija eikvojama taip neprotingai ir neracionaliai, kad po kelių metų tokio pasiutiško tempo kai kam prireikia arba psichologinės reabilitacijos, arba narkologo paslaugų. Ar patiria jie malonumą iš tokio gyvenimo? Labai abejoju. Nes tai, nuo ko reikia pradėti naują ir harmoningą gyvenimą, prasideda nuo jūsų asmeninių “noriu”.

 

Protas = tingėjimas

 

Tai, kad jūsų organizmas prašo patinginiauti, yra jo apsauginė, gynybinė reakcija. Paprastai stengiatės kaip nors save pažvalinti, geriate gėrimus su kofeinu ar energetikais, tačiau nieko gero tai neduoda. Kai pradedame kariauti su nuosavu organizmu, jis ima strigti. Jūsų nuovargis priklauso nuo to, kokiu laipsniu susikoncentruojate į vienokius ar kitokius savo veiksmus. Dėl to, jei norite pažvalėti, padarykite kelių minučių pertrauką.

 

Ir dar daugiau – darbo optimizavimas leis jūsų dėmesiui nešokinėti nuo vieno uždavinio prie kito, kas labai vargina. Išrūšiuokite darbus pagal sudėtingumo ir svarbumo laipsnius ir imkitės jų iš eilės. Naujovių tyrinėjimas, žinių įgijimas irgi gerai treniruoja smegenis, o tai žymiai padidins ištvermę.

 

Net prakaitas žliaugia

 

Sugebėjimas daug ir efektyviai dirbti – tai, žinoma, pliusas. Tik nereikia persistengti. Supratę, kad pervargote, įsivaizduokite, pavyzdžiui, artimus žmones. Įsivaizduokite, kad jie jus palaiko ir taria įkvepiančius žodžius. O šį nesudėtingą pratimą puikiai papildys vitaminai, kurie ne tik nuotaiką, bet ir organizmą, jo fizinę būseną išlaikys tonuse.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Paprastumas

 

Visi esame priversti užsidirbti duonai kasdieninei, tačiau nereikia spausti iš savęs paskutinių sulčių. Jeigu daug dirbate, tačiau mažai gaunate, reikia ieškoti darbo, kur jus deramai įvertins. Harmoniją susikursite dirbdami ramiu tempu. Sekinantis darbas laimės neatneš. Kaip matome, patys efektyviausi sprendimai yra labai paprasti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Minimalizmas

 

Mūsų gyvenime pernelyg daug nereikalingų dalykų. Neretai energija švaistoma tam, kad užsiimame kokia nors veikla nes: a) tai madinga ir b) tą reikia daryti. Užpildykite savo gyvenimą sąmoningumu. Jūs išsieikvojate, atlikdami begalę darbų ir būtent dėl to nesigauna visko suspėti ar atlikti darbą kokybiškai. Jeigu sumažinsite užsiėmimų skaičių, galiausiai pajėgsite patirti iš gyvenimo malonumą.

 

Tinginiavimą vadina yda, tačiau tai absoliučiai natūrali žmogaus būsena. Visi mes reguliariai tinginiaujame, tik tas tingėjimas skirtingai pasireiškia. Nereikia gėdintis, jog leidžiate sau retkarčiais patinginiauti. Svarbiausia – jausti saiką, jeigu jau užsiėmėte tokiu mielu nieko neveikimu.

 

Šaltinis: seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite