Šviesa už lango

Sveiki, noriu pasidalinti man nutikusiu gan šiurpiu įvykiu prieš kelis metus. Kuomet gyvenau dar savo senuose namuose. Viena syki pasikviečiau draugę pasilikti nakčiai pas mane, nes visuomet labai bijodavau likti viena tuose namuose. Aišku draugė užmigo iškart, o aš kaip visuomet gulėjau ir kaupiausi miegui. Staiga per užmerktus vokus pamačiau, kad kambaryje pasidarė šviesu.

 

Nesupratau. Atsimerkiau ir pamačiau, kad visa siena apšviesta, o kambaryje šviesu kaip dieną. Nusisukau į lango pusę. Gulėjau sustingusi ir stebėjau aplinką: kambaryje šviesu kaip diena, o ore mačiau smulkius grūdelius (kai per nuotraukas galima uždėti “noise” efektą). Šviesa sklido iš už lango. Atrodė, kad šviesa sklinda iš beribio šaltinio. Nebuvo galima suprasti net kas per dalykas vyksta iš už lango. Kai šviečia su prožektoriumi, ar automobilio lempomis, aiškiai matyti. Toks vaizdas, kad už lango buvo kelių metrų skersmens lempa, kuri skleidė šviesą, bet taip nebuvo. Ten buvo žodžiais nenusakomas šviesos šaltinis, kurio šviesa neakina.

 

Šviesa iš lėto geso, kol galutinai pasidarė vėl tamsu. Užsimerkiau. Nesupratau kodėl, bet visai neišsigandau, nors visada visko bijau. Pro užmerktas akis pastebėjau, kaip po truputį pradėjo šviesėti kambaryje. Atsimerkiau ir vėl viskas tas pats: kambarys apšviestas taip, lyg būtų dienos metas, ore matosi smėlio grūdeliai. Po kiek laiko šviesa lėtai geso, kol galutinai pasidarė vėl tamsu, lyg nieko nebūtų buvę. Linksmiausias tas faktas, kad kambaryje buvo du langai – vienas ant vienos sienos su užtrauktomis užuolaidomis ir kitas ant kitos, kurio užuolaidos buvo atitrauktos. Ir švietė šviesą būtent per tą langą, kurio užuolaidų neužtraukiau. Keista, nes kambariuose užuolaidas užsitraukiu visada. Dar iki dabar nelabai suprantu kas tai galėjo būti? Smalsu kaip tai atrodė iš šono, jei kažkas matė, nes viskas vyko vėlyvą naktį.

 

Aurija

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lova

Mažiau gerk

Nnnnn

Cia ne tas pats kur apie mirusia mama rase…? Dar vienas 5ktoko darbas

trollolol

Kur atropojo i lova salta numirele mama? Muahahahahaha panasu

Aura

* PAPILDYMAS. Puikiai žinau kas yra miego paralyžius, nes ne kartą teko su tuo susidurti ir visada puolu į paniką kai jis vyksta. Šį karta deja buvo ne miego paralyžius. Ir ne koks švyturys švietė pro langą. Žinau, kad kai kuriems yra sunku patikėti, tačiau nutiko toks įvykis ir tiek. Net žodžiais sunku nupasakoti kokia ta šviesa buvo, kitokia, nežemiška. Dar dabar gailiuosi kodėl nežadinau draugės, pati nesuprantu. Nesuprantu net ir kodėl pati nesugalvojau bent jau atsisėsti lovoje, kad galėčiau pamatyti kas tiksliai vyksta už lango. Būtų užtekę tiesiog atsisėsti, būčiau aiškiai viską pamačius. Bet kitą vertus gal ir gerai,… Skaityti daugiau »

Milzinas

Ka tu cia dabar

To Aura

Na kaip sakai jai dažnai susiduri su miego paralyžium, tai napamastai, kad ir visi kiti reikalai iš to iškyla (psichines, emocines betos ir t.t?)tuo tarpu ir šio straipsnio reikalai.

Moi

Gal miego paralyžius? Per mažai detalių aprašyta, kad būtų galima spręsti. Ar švyturio kokio nėra netoliese?

Aura

Dėja jokio švyturio aplinkui nėra. O ir namas stovi atokiau nuo pagrindinių kelių.

trollolol

Tai drauges nezadinai? Tevu nekvietei? Telefonu filmuot nebandei? Tai gal sapnas tik. Parasyta ir nedarasyta. Tai ka kita ryta? Kazkoks neuzbaigtas rasinelis

paprika [aitrioji]

tai pradedanciuju kuryba.. veliau bus geriau- ‘isivaziuos’…

Elix

Nu jetus, kai kažkas atsitinka, man asmeniškai niekad nešauna į galvą nufilmuoti. Tuo labiau kai pvz telefonas ne prie pat lovos yra. Šiaip kai išsigąsta žmogus tai jis gali nė piršto nepajudint, nes kiekvienas skirtingai reaguojame į baimę. Tai daugiau supratingumo.

Taip pat skaitykite