Sužinokite, su kuriuo senovės laikotarpiu esate labiausiai šiuo metu susijęs

Daugelis iš mūsų tikime praeities gyvenimais ir tuo, kad Žemės planetoje jau esame ne ir pirmą, ir ne 20 kartą. Ši patirtis iš ankstesnio gyvenimo neabejotinai daro įtaką visam gyvenimui, atsižvelgiant į mūsų pomėgius, įgūdžius, santykius, baimes ir aistras. Norėdami sužinoti, su kokiu senovės gyvenimu esate karmiškiausiai susijęs, pasirinkite vaizdą, kuris jums labiausiai rezonuoja. Pabandykite medituoti – išjauskite buvusį gyvenimą klausydamiesi muzikos, susijusios su tuo periodu, arba net pabandykite pažiūrėti į nuotrauką, su kuria rezonuojate, kad patektumėte į tą gyvenimą.

 

1.Egiptietis – tavęs laukia magija. Susiderink su Egipto panteonu, su tokiomis galingomis būtybėmis kaip; „Isis“, „Anubis“, „Sekhmet“ ir „Osirus“. Egiptiečiai buvo alchemikai, jie naudojo eterinius aliejus tokius, kaip mira, smilkalus ir gintaro spalvą dvasinėje praktikoje. Bet kurios iš šių priemonių naudojimas padės jums prisiminti šventuosius mokymus ir tą gyvenimo etapą.

 

2. Tikrasis amerikietis – praeitame gyvenime buvote susijęs su gyvūnų bei augalų karalystėmis ir labai gerbėte Motiną Žemę. Norėdami išnaudoti šio gyvenimo stipriąsias puses ir dovanas, praleiskite daugiau laiko gamtoje ir atidžiai stebėkite, ką turi pasakyti visos šventosios Žemės būtybės. Elementai: žemė (augalai), vanduo (upės / vandenynas), oras (vėjas) ir ugnis (žvakės) gali daug kuo pasidalinti su jumis, todėl įsiklausykite į juos.

 

3. Graikas / romėnas – romėnai buvo įgudę ir bebaimiai kariai. Jie naudojo ne tik savo jėgą, bet ir intelektą, kad nugalėtų savo oponentus. Romos kario dvasiai šis gyvenimas taip pat asocijuojasi su kova. Jis stumdysis, spyriosis, todėl jūs nenustosite ginti savęs, įsitikinimų ir tų, kuriuos mylite. Būkite tikri, kad neišvengsite pykčio, todėl pasverkite savo galimybes ir protingai rinkitės kovas. Kovokite garbingai bei oriai.

 

Šaltinis: https://awakeningpeople.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite