Suteiktas skausmas sugrįžta atgal

Kiekvienas, kuris suteikė jums skausmo ar išdavė, anksčiau ar vėliau pats su tuo susidurs. Ir kalba eina ne apie egzotišką rytietišką karmą.

 

Tai žmonių gyvenimo dėsnis. Visiems mums tenka kentėti. Kai kam galbūt daugiau nei kitiems. Ir tai atrodo neteisinga. Tačiau gyvenimas verčia pasikankinti, ir būtent tais momentais, kai mažiausiai to laukiame.

 

Ką tik buvo nuostabu, ir staiga viskas pašlijo. O paskui nutinka dar kažkas, ir dar… Apima neviltis, liūdesys.

 

Sudėtingiausia tokiais sunkiais momentais – išsaugoti blaivų protą ir veikti racionaliai.

 

Jeigu priežastis slypi kitame žmoguje, kyla noras atkeršyti. Norisi atsimokėti tuo pačiu, atsilyginti įskaudinant patį skaudintoją. Nekantriai laukiame, kada jį ištiks atpildas, kada gi pagaliau gyvenimas jį nubaus. O nesulaukę, dar labiau nusimename. Tartum visas pasaulis būtų prieš mus nusiteikęs. Tačiau tai, žinoma, klaida.

 

Gyvenimas galiausiai vis tiek sustatys viską į vietas.

 

Ir ateis metas, kai pačiu netinkamiausiu momentu, pačiu bjauriausiu būdu visa tai, ką tas žmogus jums padarė, sugrįš jam pačiam – taip, kad jis netgi nesupras.

 

Kalba eina apie elementarią energiją. Į ką investavote, tokius ir dividendus gaunate. Galite vadinti tai sutapimu, karma, ar dar kaip nors, tačiau skriaudėjas galiausiai gaus būtent tai, į ką kažkada “investavo”. Gaus pagal nuopelnus – darbe, visuomenėje, šeimoje. Pasijaus bejėgis ir palaužtas, kaip prieš tai versdavo jaustis kitus.

 

Žinote, koks bus skirtumas tarp jo ir jūsų? Asmenybės augimas. Blogi žmonės kenkia kitiems ir niekada nesimoko iš savo patirties. O jūs paūgėsite, kol jie kęs tokį pat skausmą, kokį suteikė jums. Jie nežinos, kaip susidoroti su skausmu. Ir bus palaužti, kol jūs gydysitės nuo traumų ir atgimsite iš pelenų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dėl to neverta pergyventi.

 

Nemanykite, kad tie, kurie jus įskaudino, niekada nepatirs ko nors panašaus. Netikėkite niūriomis mintimis apie tai, kad pasaulis susivienijo prieš jus, o skriaudėjus lepina.

 

Tiesiog pasimokykite iš patirties, kurią suteikė gyvenimas. Pergyvenkite skausmą, paverkite, pasiimkite, tai, kas vertinga, o tada atsistokite, atsisveikinkite su skriaudėju žinodami, kad ir jų laukia kažkas panašaus.

 

Šaltinis: seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Man

Tai gal teisingumas yra visgi ?

Taip pat skaitykite